Ne kadar hızlı olursa olsun, hiç kimse geçmişinden kaçamaz. 20 yıldır devam eden Hızlı ve Öfkeli serisinin 9’uncu bölümü çok yakında sinemalarda olacak. İşte yeni filmin son fragmanı…

Vin Diesel’in Dom Toretto karakteri, oğlu küçük Brian ve Letty ile gözlerden uzakta, sessiz bir hayat sürmektedir. Ancak huzurlu çevrelerinin hemen ötesinde tehlikenin hep pusuda olduğunu bilmektedirler. Bu kez tehlike, Dom’u en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacaktır. Ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans sürücüsünün, aynı zamanda Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi olan Jakob’un (John Cena, gelecek The Suicide Squad filmi) liderliğindeki dünyayı yıkıcı bir planı durdurmak için bir araya gelir.

Hızlı ve Öfkeli 9’da serinin gişe rekortmenine dönüştüğü üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı bölümlerinin yönetmenliğini yapmış olan Justin Lin yeniden yönetmenlik görevini üstleniyor. Aksiyon, Londra’dan Tokyo’ya, Orta Amerika’dan Edinburg’a ve Azerbaycan’daki gizli sığınaktan Tiflis’in kalabalık sokaklarına kadar son hızla tüm dünyada dolaşıyor. Yol boyunca eski arkadaşlar yeniden ortaya çıkacak, eski düşmanlar geri gelecek, tarih yeniden yazılacak ve ailenin gerçek anlamı daha önce hiç olmadığı şekilde sınanacak.

Filmde, kadroda yeniden rol alan Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster ve Sung Kang ile Oscar® ödüllü Helen Mirren, Kurt Russell ve Akademi® ödüllü Charlize Theron oynuyor. Hızlı ve Öfkeli 9’da ayrıca Grammy ödüllü süper star Cardi B, Dom’un geçmişi ile bağlantılı bir kadın olan serinin yeni karakteri Leysa rolünü canlandırırken, Reggaeton fenomeni Ozuna da konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’un yapımcıları Neal H. Moritz p.g.a., Vin Diesel p.g.a., Justin Lin p.g.a., Jeff Kirschenbaum p.g.a., Joe Roth, Clayton Townsend p.g.a. ve Samantha Vincent. Universal Pictures sunar. Roth/Kirschenbaum Films iş birliğiyle bir Original Film/One Race Films/Perfect Storm yapımı. Bir Justin Lin filmi.

HIZLI VE ÖFKELİ 9

Tür: Aksiyon Gerilim

Oyuncular: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges,
John Cena, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang. Ve Helen Mirren, Kurt
Russell, Charlize Theron ile

Yönetmen: Justin Lin

Esinlenilen Karakterlerin Yaratıcısı: Gary Scott Thompson

Hikaye Yazarları: Justin Lin, Alfredo Botello ve Daniel Casey

Senaryo Yazarları: Dan Casey ve Justin Lin

Yapımcılar: Neal H. Moritz, Vin Diesel, Justin Lin, Jeff Kirschenbaum, Joe Roth, Clayton
Townsend, Samantha Vincent

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz