Peugeot Genel Müdürü Maxime Picat Frankfurt Otomobil Fuarı’nda düzenlediği Basın Toplantısı’nda 208 HYbrid FE modelinin hedeflerini aştığını açıkladı. Peugeot Total ortaklığı plug-in olmayan (fişsiz) benzinli full hibrid bir araçta sadece 1,9 l/100km yakıt tüketimi ve 46g CO2/km emisyon değeri ile yeni bir rekor kırdı.

Peugeot
10 000 satış ve servis noktası ile 160 ülkede faaliyet gösteren Peugeot, dünyanın her yerinde etkinlik, estetik ve heyecanı bir araya getiriyor. 2012 yılında, Peugeot tüm dünyada sattığı toplam 1 700 000 otomobil ile Avrupa’da 4.lüğünü pekiştirdi, büyümekte olan büyük pazarlarda globalleşme sürecini hızlandırdı ve ürün gamında yükseliş stratejisini sürdürdü. Peugeot, e-HDi diesel mikro-hibrit modellerini yaygınlaştırarak ve yepyeni üç farklı dizel full hibrit HYbrid4 modelini piyasaya sürerek çevreye saygı taahhüdünü bir kez daha ortaya koydu. Peugeot binek otomobil ve ticari araçlar, scooterler, bisikletler ile entegre ulaşım ürünleri ve Mu ulaşım sistemi dahil geniş bir hizmet yelpazesi sunan dünyadaki tek markadır.

Total
Total 130’un üzerinde ülkede faaliyet gösteren en büyük uluslararası petrol ve gaz gruplarından biridir. Grup aynı zamanda kimya sektörünün önde gelen bir oyunsudur. Grup 97 000 çalışanı ile know-how’unu tüm bu sanayi sektörlerinde geliştiriyor: Petrol ve doğal gaz araştırma ve üretimi, rafinaj ve dağıtım, yeni enerjiler, uluslararası ticaret ve kimya. Böylece mevcut ve gelecekteki dünya enerji talebini karşılamaya katkıda bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz