Dünyanın en büyük lastik üreticileri arasında yer alan Michelin, iki yeni lastiği MICHELIN CROSSCLIMATE + ve MICHELIN PILOT SPORT 4S’i otomobil tutkunlarının beğenisine sundu.

 

CrossClimate+ ile rakiplerine göre ilk kilometreden son kilometreye kadar mükemmel performans

Michelin’in devrim yaratan teknolojisi ile oyunun kurallarını değiştirdiği kış sertifikalı ilk yaz lastiği MICHELIN CrossClimate, Şubat 2017’den itibaren yeni serisi CrossClimate+ ile yollarda olacak.

Pek çok lastikte kilometreler geride kaldıkça performans açısından değişim gözlenirken,  Michelin yenilikçi çözümleri ile teknolojik farkını ortaya koyuyor. MICHELIN CrossClimate+ lastiği kuru zeminde premium yaz lastiği konumunu korumaya devam ederken karlı zeminde ilk kilometreden son kilometreye kadar üstün çekiş performansı göstererek ürünlerin uzun ömürlülüğüne katkı sağlıyor. MICHELIN CrossClimate+, 15 ve 18” jantlar için 2017 yılının Şubat ayında satışta olacak.

MICHELIN Pilot Sport 4S ile hem kuru hem ıslak zeminde maksimum performans

Spor ve yüksek performanslı otomobiller için motorsporları tecrübesi ile tasarlanan yeni MICHELIN Pilot Sport 4S, yüksek direksiyon hassasiyeti ve hızlı tepki seviyesi sayesinde sürücülere eşsiz bir sürüş keyfi sunuyor. Zorlu koşullarda bile yolu kavrayan lastikler, optimize edilmiş yeni sırt deseni sayesinde tüm zeminlerde maksimum performans sağlıyor.

“Çift bileşen” teknolojisi sayesinde hem kuru hem de ıslak zeminde mükemmel kontrol ve frenleme performansı sunan MICHELIN Pilot Sport 4S, kullanılan yeni hibrid teknolojisi sayesinde tüm koşullarda güvenlik beklentisi olan sürücülerin ve lider spor araç üreticilerinin ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılıyor. Yeni MICHELIN Pilot Sport 4S, 19” ve 20”ta 34 farklı ebat ile Ocak 2017’den itibaren yollarda olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz