15 Nisan – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Goodyear yetkili bayilerinden, 4 adet Goodyear markalı 15 jant ve üzeri binek, 4X4 yaz veya dört mevsim lastiği satın alan tüm araç sahipleri, OPET’te akaryakıt alımlarında geçerli 50 TL değerinde ‘Yakıt Kart’ kazanacak.

Goodyear’ın ilk olarak 2015 Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkardığı, lastik etiketlemede en üst değere sahip olan AA etiketli EfficientGrip Performance yaz lastikleri de kampanya kapsamında yer alıyor.

 

Dünyanın lider lastik üreticilerinden GOODYEAR ile Türkiye’nin 9 yıldır akaryakıt sektöründe müşteri memnuniyeti en yüksek şirketi seçilen OPET, yeni bir kampanyaya imza atıyor. Goodyear’ın üstün özelliklere sahip yaz lastikleri kampanya fırsatlarıyla tüketicilere sunuluyor. Kampanya kapsamında, Goodyear yetkili bayilerinden, 4 adet Goodyear markalı 15 jant ve üzeri binek, 4X4 yaz veya dört mevsim lastiği satın alan tüm araç sahipleri, OPET’ten 50 TL değerinde akaryakıt alımlarında kullanılabilecek ‘Yakıt Kart’ kazanacak. Goodyear’ın 15 Nisan – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olan yaz kampanyası kapsamında, OPET ‘Yakıt Kart’larına yüklü 50 TL’yi kullanmak için www.4goodyear50tlakaryakit.com sitesine kayıt yaptırmak yeterli olacak.

Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunduklarının altını çizen Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu, “Kampanyamız; lastik etiketlemede en üst değer olan AA etiketlemesine sahip lastiklerimiz EfficientGrip Performance dahil olmak üzere, Goodyear marklı 15 jant ve üzeri binek, 4X4 yaz veya dört mevsim lastiklerimizi kapsıyor. 15 Nisan – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Goodyear yetkili bayilerinden, bu lastiklerimizden 4 adet satın alan tüm araç sahipleri, OPET’te akaryakıt alımlarında geçerli 50 TL değerinde ‘Yakıt Kart’ kazanacak” dedi.

 

Goodyear, AA etiketli yeni EfficientGrip Performance’ı ilk kez Cenevre’de tanıtmıştı.

Goodyear’ın sekiz ebatta piyasaya sunduğu ve lastik etiketleme standardında en yüksek değer olan AA etiketine sahip EfficientGrip Performance yaz lastiği serisi, ayrıca BA etiketli 53 farklı ebata da sahip.  AA etiketi, lastik etiketleme uygulaması kapsamında belirlenen en yüksek sınıfı temsil ediyor ve hem yakıt verimliliğinde hem de ıslak zemin yol tutuşunda “A” sınıfı kalite sunan bir lastik olma özelliği taşıyor. Yakıt verimliliğinde “A” etiketi, lastiğin yuvarlanma direncinin azaltılmış olduğu anlamına gelirken, lastik aynı miktardaki yakıtla daha uzun mesafe yol alıyor. Islak yol tutuşunda “A” etiket değeri, lastiğin ıslak zemin frenlemesinde, en kısa fren mesafesine sahip olduğunun göstergesidir.

Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu, Goodyear’ın etiketleme konusundaki çalışmalarını ve inovasyon konusundaki öncülüğünü sürdüreceğini belirterek, “Pazara, en yüksek etiket değerine sahip, sekiz farklı ebatta lastik sunmuş olmaktan ötürü oldukça heyecanlıyız. AA etiket değerine sahip yeni EfficientGrip Performance serimiz sayesinde bugün pazara, bu taahhüdümüze uygun lastikler sunmaya devam edebiliyoruz” dedi. Mevsim ve yol şartlarına uygun lastik kullanmanın önemine de değinen Sarıoğlu, “Mevsimine göre uygun ve doğru lastik kullanmak sadece güvenliği artırmakla kalmaz, lastiğin ömrünü ve performansını da artırarak tüketicilerin bütçesine katkıda bulunur” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz