Alfa Romeo, Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle Ağustos ayına özel düzenlediği kampanyasıyla dikkat çekiyor.

Ağustos ayı boyunca tercihini Alfa Romeo Giulietta’dan yana kullanacak olan otomobil severlere 24 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve 0 faizli kredi kampanyası fırsatı sunuyor. Bununla birlikte 3 eşit taksitli ve 3 yıllık vadeli özel bir kredi uygulaması sunan Alfa Romeo, yıllık 26 bin 900 bin TL’lik taksitlerle Alfa Romeo Giulietta sahibi olma imkânı sağlıyor.

İtalyan otomotiv endüstrisinin en önemli markalarından biri olan Alfa Romeo, Ağustos ayında Alfa Romeo Giulietta satın alacak müşterilerine adeta serinleten bir kampanya sunuyor. 24 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi avantajı sunan Alfa Romeo, benzinli ve dizel motorlara sahip Giulietta modelini tercih edecek müşterilerine 3 yıla kadar vadeli özel bir ödeme seçeneği daha sunuyor. 3 eşit taksitli ve 3 yıllık vadeli özel bir kredi uygulaması geliştiren Alfa Romeo, yıllık 26 bin 900 bin TL’lik taksitlerle Alfa Romeo Giulietta sahibi olma imkânı sağlıyor.

Alfa Romeo Giulietta’da 1.4 litrelik 120 ve 170 HP’lik benzinli motor seçeneklerinin yanı sıra 1.6 litre 105 HP’lik turbo dizel motor seçeneğine yer veriliyor. Alfa Romeo Giulietta’nın en güçlü motor seçeneğini ise 1.8 litre 235 HP’lik benzinli motor versiyonu oluşturuyor. 170 HP’lik 1.4 litrelik Multiair motor seçeneğinde sunulan çift kavramalı modern TCT otomatik şanzıman ise isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor. Alfa Romeo’nun 6 ileri vitesli yeni otomatik şanzımanı, geleneksel otomatik şanzımanlara göre daha yüksek bir sürüş konforu ve sportiflik sunarken, daha yüksek vites değiştirme hızı ve vites değiştirme sırasında sıfıra yakın güç kaybı özelliğiyle başarısını kanıtlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz