Dünyanın en büyük araç kiralama firması Enterprise, Türkiye pazarına girişini özel bir kampanyayla kutluyor.

Konforlu ve kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye’de kısa sürede müşterilerin beğenisini kazanmayı hedefleyen Enterprise, lansmana özel olarak online araç kiralamalarda yüzde 25 indirim imkanı sunuyor.
21 Haziran’dan itibaren Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayacak olan araç kiralama devi Enterprise, Türkiye’de de liderliği elde etmeyi hedefliyor. 1990 yılından bu yana Türkiye araç kiralama sektöründe hizmet vermekte olan Yes Oto Kiralama ile birlikte Türkiye’ye giriş yapan Enterprise, sektöre ‘müşteri ve çalışan memnuniyeti, uygun fiyat, kalite ve inovasyon’ getirecek.
En kısa sürede müşterilerini Enterprise ayrıcalığıyla tanıştırmak isteyen marka, 22 Haziran – 22 Temmuz tarihlerinde online araç kiralamalarda müşterilerine yüzde 25 indirim imkanı sunuyor. İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, İzmir ve Bodrum ofislerinde geçerli olacak olan yüzde 25 indirim fırsatıyla siz de Enterprise ile uygun fiyata kaliteli hizmetin keyfini sürün. Yüzde 25 indirim fırsatından faydalanmak için enterprise.com.tr/lansmanaozel adresinden “leader” kodunu girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Yes Oto Kiralama Hakkında
Yes Oto Kiralama, 1990 yılında kurulan, günlük araç kiralama sektörünün öncüsü konumunda olan firmadır. 1997 yılından itibaren National Car Rental’ın Türkiye lisansı ile hizmet vermeye başladı. 2004 yılıyla birlikte ise Alamo müşterilerine hizmet vermeye başlayan Yes Oto Kiralama, Haziran 2014 yılı itibariyle Enterprise ile Türkiye’de liderliği almaya geliyor. Türkiye’de 25 il ve 45 ofis ile yaygın hizmet ağına sahip firma, Anadolu Jet, Onur Air gibi şirketlerin exclusive çözüm ortaklığını yapmaktadır.
. Yes Oto Kiralama, Türkiye’de ilk kez havayolu şirketleriyle çözüm ortaklığı yapan firmadır.
. Yes Oto Kiralama, ilk online araç kiralama hizmeti veren firmadır.

Enterprise Hakkında
1957 yılında ABD’de kurulan Enterprise, 8.200 ofisi ile global hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir. 2012 yılında global büyümesine hız veren Enterprise, 2014 sonu itibariyle tüm Avrupa’da hizmet verecek.
. Euromonitor 2013 verilerine göre Enterprise; 78 bin çalışan ve 1.4 milyonu aşan araç sayısı ile dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir.
. Enterprise, Forbes Top 500 Özel Şirketler Listesi’nde 15. sırada yer almaktadır.
. Dünyanın en prestijli müşteri memnuniyeti anketi J.D. Power and Associates’e göre Enterprise; 2011, 2012 ve 2013 yılı sektör birincisidir.
. Enterprise Holding, 2007 yılında National ve Alamo markalarını bünyesine kattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz