Kuralkan Holding çatısı altında temsil edilen dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan Bajaj markasının Pulsar 200 NS modeli, kısa sürede ülkemizde “sınıfında en çok satılan motosiklet” unvanına sahip oldu.

2014 yılında motosiklet pazarının en niş bölümlerinden biri olan “Sport” sınıfında kısa sürede % 30’u aşkın bir pazar payı elde ederek zirveye çıkan Bajaj Pulsar 200 NS, 2015 yılında da sınıf liderliğini sürdürmeyi amaçlıyor. 7 bin 930 TL’lik anahtar teslim satış fiyatı ve sportif tasarımıyla olduğu kadar hem 3 bujili ve 4 supaplı 24.5 HP’lik motoru hem de 6 ileri vitesli şanzımanı ve Nitrox şok emicili özel süspansiyon sistemiyle sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi olan Hintli Bajaj Auto’nun ülkemizdeki temsilcisi Kuralkan Holding tarafından geçtiğimiz yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulan Pulsar 200 NS modeli, kısa sürede ülkemizde sınıfının en çok satılan modeli unvanını kazandı. Ülkemizde motosiklet pazarı içinde her yıl yükselen bir grafiğe sahip olan “Sport” sınıfında kısa sürede % 30’u aşkın bir pazar payı elde ederek motosiklet severlerin tercihi olan Pulsar 200 NS, Bajaj markasını da liderliğe taşımış oldu. Kuralkan Holding, 2014 yılında bu sınıfta yer alan 30’a yakın farklı model arasında sıyrılarak sınıf liderliğini ele geçiren Bajaj Pulsar 200 NS ile 2015 yılında da başarısını sürdürmeyi amaçlıyor.

7 bin 930 TL’lik anahtar teslim satış fiyatı ve sportif tasarımıyla dikkat çeken Bajaj Pulsar 200 NS, motosiklet endüstrisinde teknoloji anlamında ilkleri barındırmasıyla da dikkatleri çekiyor. Dünyanın ilk 3 bujili ateşleme sistemi ve 4 supaplı motor teknolojisine sahip Bajaj Pulsar 200 NS, 24.5 HP’lik gücüyle 136 km/s’lik son hıza erişebiliyor. 6 ileri vitesli şanzımanı ve Nitrox şok emicili özel süspansiyon sistemiyle sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanan Bajaj Pulsar 200 NS, aynı zamanda 0-60 km/s hızlanmasını 3.1 saniyede tamamlamasıyla da performans beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyor.

Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 131 adet yetkili servis ve 113 adet yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz