Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin tarafından üretilen BFGoodrich lastikleri, hem şehiriçi hem off-road kullanımlarda her türlü yol koşulunda sürücülere mükemmelleştirilmiş sürüş keyfi sunuyor.

Arazi lastikleri kategorisinin efsanesi BFGoodrich’in yeni BFGoodrich All Terrain KO2 ve BFGoodrich Urban Terrain lastikleri, sürücülere daha fazla dayanıklılık, performans ve yüksek kilometre ömrünü bir arada sunuyor.

Lastik devi Michelin’in ürettiği BFGoodrich, yeni All-Terrain KO2 ve Urban Terrain lastikleri ile en zorlu koşullarda kullanıcılarına dayanıklılık, güvenlik ve yüksek performansı bir arada sunuyor. Yeni jenerasyon lastikler, özellikle asfalt, taşlı ve toprak yollarda olduğu gibi, 3PMSF ve M+S işaretleri sayesinde çamurlu ve karlı yollarda da güvenli bir sürüş deneyimi sağlıyor.

BFGoodrich’in tüm arazi araçları için geliştirdiği All-Terrain KO2 ve özellikle SUV tipi ve şehiriçi crossover araçlar için geliştirdiği Urban Terrain lastikleri, arazinin zorlu şartlarının yanı sıra şehiriçi kullanımlarda da konfor ve güvenlikten ödün vermiyor.

BF Goodrich All-Terrain KO2 ile hem şehir hem-off road için tam performans

Dayanıklı ve esnek kauçuk yapısı, frenleme anındaki yol tutuşu ile her türlü zeminde ve arazi araç tipinde yüksek performans sunan yeni BFGoodrich® All-Terrain T/A® K02, CoreGardTM teknolojisini kullanan ilk arazi tipi lastik olarak güvenliği de maksimum seviyeye çıkarıyor.

Yüzde 20 arttırılmış yanak direnci, çakıllı yollarda yüzde 100, asfaltta yüzde 10 artırılmış kilometre ömrü ve çamurda yüzde 10, karda ise yüzde 19 oranında daha fazla çekiş gücüyle sürücülere eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Ünlü Meksika Baja parkuru gibi yarış parkurlarında test edilen teknolojilere göre tasarlanan BFGoodrich® All-Terrain T/A® K02 lastik, 3PMSF işareti ile kış koşullarında da kullanılabiliyor.

BFGoodrich Urban Terrain ile şehir içinde mükemmel sürüş keyfi

Özellikle SUV ve crossover tipi şehir araçlar için üstün dayanıklılık sunan BFGoodrich® Urban Terrain T/A®, frenleme performansı ve uzun kilometre ömrüyle hem kış hem yaz koşullarında güvenli sürüş sunuyor. Şehirde sürüş keyfini yaşamak isteyenler için tasarlanan lastikler, 18 farklı ebatta satışa sunuluyor.

Geniş kanalları ile yağışlı havalarda etkin su tahliyesi sağlayan lastikler, çapraz mikro kanalları, 3PMSF ve M+S işaretleri sayesinde de kış koşullarında soğuk, karlı ve çamurlu yollarda güçlü çekiş sağlıyor. Asimetrik diş yapısı sayesinde aşınmayı yavaş ve düzenli hale getiren lastikler, yüzde 20 güçlendirilmiş kauçuk yapısı sayesinde her türlü zeminde daha dirençli bir performans sergiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz