Otomobil almak için ilk yaptığınız iş nedir? Buna bir çoğunuz “Plazaya gidip incelemek” olarak cevap verebilir. Doğru tespit yapmak ve karara varmanızı en çok etkileyecek olan hareket aslında budur. Ancak BMW araç alacak müşterilerine kolaylık ve farklılık olması açısından geliştirdiği sanal gerçeklik sistemini sunuyor. Bu sistem sayesinde modelleri en ince ayrıntısına kadar kendi mobil telefonunuzla incelemeniz mümkün. Bu sistem ile bilikte üç boyutlu inceleme size fazlasıyla katkı sağlayacak. “BMW i Visualizer” olarak adlandırılan bu sistem sayesinde modelin kapılarını ışıklarını açabilir, sahip olan tüm özelliklerini aktif edip inceleyebiliyorsunuz.

bmw-i-app-5

Model için yapılandırmaları tek tuşla sunan bu yazılım ile modelleri oluşturup sosyal ağınızda paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca oluşturduğunuz BMW i modelini en yakın bayiye yollayıp siparişte verebiliyorsunuz.

bmw-i-app-1

Uygulamadan bahseden BMW Grup Satış Stratejisi başkanı Andrea Castronovo, araçların duygusal bir ürün olmaya başladığı günümüzde otomobilleri müşterilere yaşatmalarının gerektiğinin altını çizdi. Bu doğrultuda uygulamalarının fazlasıyla başarılı olacağına inançlarının tam olduğunu belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz