BMW xDays aktiviteleri Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda başladı.

Mart ve Nisan aylarında gerçekleşecek olan aktivitelerde katılımcılar BMW X Ailesinin tüm modellerini test ederken, birbirinden eğlenceli aktivitelerle de keyifli vakit geçirecekler.

4×4 modelleriyle de Türkiye’nin en çok tercih edilen* Premium otomobil markası BMW,         “X Ailesi” ile dinamizm ve estetik anlayışını daha da güçlendiriyor.

 

Fırsatlarla dolu bir yaşam için BMW X1:

1.6 litre motoru ve 143 beygir gücüne sahip BMW’nin kompakt Spor Aktivite Otomobili X1, 39.900 Euro başlangıç fiyatı ile tüm Borusan Otomotiv BMW Showroomları’nda sunulmaktadır.

Bir Sonraki Görev BMW X3 :

Zenginleştirilmiş standart donanımı ve 170 beygir gücünde 1.6 lt TwinPower Turbo motor seçeneği ve 57.000 Euro başlangıç fiyatı ile BMW X3, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimini aynı anda sunuyor.

BMW X4 Karakterini gözler önüne serer:

X modellerinin gücünü ve klasik Coupé karakterini taşıyan ve bu segmentte daha önce birlikte sunulmayan bu iki özelliği bir araya getiren BMW X4, 86.500 Euro başlangıç fiyatı ile BMW xDAYS aktivitelerine renk katıyor.

Sınıfının öncüsü BMW X5:

2.0 litre dizel motor seçeneği ve 218 beygir gücündeki BMW X5, Akıllı Dört Çeker Sistemi xDrive ile 113.000 Euro’dan başlayan fiyatlarla BMW xDAYS aktiviteleri süresince tüm Borusan Otomotiv BMW Showroomları’nda sunulmaktadır.

BMW X6 Daha Fazla Güç Daha Az Emisyon:

Heyecan verici tasarımla üstün sürüş dinamiklerini birleştiren ve daha fazla güç, daha az emisyon misyonunu üstlenmiş 3.0 lt motor seçeneği ve 258 beygir gücündeki Yeni BMW X6 166.000 Euro’dan başlayan fiyatlar ile  tüm BMW X6 severleri eşsiz bir sürüş keyfi yaşamaya davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz