BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren ve Premium segment kullanılmış oto pazarının lideri Borusan Oto, Eylül ayında 2.el de avantajlı satın alma imkanları sunuyor.

Eylül ayı boyunca Borusan Oto şubelerinden BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil almak isteyip kendi otomobilini takasa verecek müşterilere 3 bin TL’lik takas desteği sunuluyor. Belirli modellerde müşterilerine satın almayı tercih ettikleri aracın bedelinin yarısı kadar da 12 aylık ve 0 faizli kredi desteği veren Borusan Oto, borusanoto.com adresli web sitesi üzerinden tüm kullanılmış otomobil parkını fotoğraflı ve videolu olarak ister bilgisayar, ister tablet ve cep telefonlarından takip edilecek biçimde sergiliyor.

Yeni otomobil pazarında olduğu kadar kullanılmış oto pazarında da güçlü satış adetlerine imza atan Borusan Oto, Eylül ayı kullanılmış oto kampanyasıyla dikkat çekiyor. Hâlihazırda Borusanoto.com web sitesi üzerinden satışta olan tüm modellerin iç ve dış olmak üzere en ince ayrıntısına kadar video görüntülerine yer verilen uygulamayla ön plana çıkan Borusan Oto, şubelerinden BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil almak isteyip kendi otomobilini takasa verecek müşterilere 3 bin TL’lik takas desteği sunuyor. Buna ek olarak belirli modellerde müşterilerine satın almayı tercih ettiği otomobilin bedelinin yarısı kadar da 12 aylık ve 0 faizli kredi desteği veren Borusan Oto, sunduğu bu avantajlarla premium segment kullanılmış oto satışında liderliğini de sürdürmeyi hedefliyor.

 

İkinci el otomobillerin profesyonel videolar aracılığı ile tanıtarak bir ilke imza atan Borusan Oto, tüm müşterilerine şubelere gelmeden de otomobilleri en ince ayrıntısına kadar görebilme imkânını sağlarken, sattıkları kullanılmış otomobillerinin sıfır otomobile yakın temizlik ve kondisyonda olduğunu açıkça ortaya koyabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz