BP ve Akbank işbirliğinde 09 Mart – 24 Nisan 2013 tarihleri gerçekleşen kampanyada Axess sahipleri BP’den 5 kez 75 TL ve üzeri “akaryakıt ve otogaz” alışverişi yaptıklarında anında ‘’40 TL akaryakıt ve otogaz’’ kazanıyor.
BP ile Akbank işbirliği ile başlayan yeni kampanyada, 09 Mart – 24 Nisan 2013 tarihleri arasında Axess üye işyeri BP istasyonlarından farklı günlerde tek seferde 5 kere 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan Axess sahipleri 40 TL değerinde chip-para yüklenecek. Yüklenen chip-paralar 1 Mayıs 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üye işyeri BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında kullanılabilecek.
Kampanyaya katılmak isteyen Axess sahiplerinin harcamadan önce “BP” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 4 hanesini banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından kısa mesaj olarak 4566’ya göndermeleri yeterli olacak.
Free sahiplerinin ise “FREEBP” yazıp bir boşluk bırakarak yine harcama yapılacak kartın son 4 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4566’ya kısa mesaj göndermesi gerekiyor. Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Free, Carrefour Axess, Axess exi26 ve Neo asıl ve ek kart sahipleri sahipleri faydalanabilecek.

BP Türkiye Hakkında
100 yıldır akaryakıt dağıtım, pazarlama, rafinaj alanındaki girişimleri ile Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunan BP Türkiye, ülkemizde yaklaşık 600 akaryakıt istasyonu ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Ana hedefleri, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmak olan BP Türkiye, bu hedefleri, “insana ve çevreye zarar vermeden” gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
BP, tüketicilere sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir. BP için bir hayat tarzı olan SEÇ (Sağlık-Emniyet-Çevre) prensipleri kapsamında, istasyonlardaki altyapı koşullarını iyileştirmek, yol güvenliğini artırıcı programları uygulamaya devam ederek çalışanlarına, bayilerine ve müşterilerine emniyetli ve güvenli ortamlar yaratmak, BP Türkiye’nin önceliğidir.
BP Türkiye, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ile Türkiye Milli Paralimpik Komitesi sponsorudur.

Akbank Hakkında
163 Milyar TL’nin üzerinde konsolide aktif büyüklüğüne, Türkiye çapında 960’ı aşan şubeye ve yaklaşık 16.500 çalışandan oluşan güçlü ve geniş bir dağıtım ağına sahip Akbank piyasa değeri itibarıyla “Türkiye’nin En Değerli Şirketleri”nden biridir. Akbank ayrıca Brand Finance tarafından hazırlanan “Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası-2013” sıralamasına göre üst üste ikinci kez “Türkiye’nin En Değerli Banka Markası”dır.
Akbank, temel bankacılık hizmetlerinin yanı sıra bireysel, ticari ve KOBİ, kurumsal, özel bankacılık ve uluslararası ticaretin finansmanı hizmetlerini sunmaktadır. Banka, yurt dışındaki faaliyetlerini Almanya (Akbank AG) ve Dubai’de (Akbank Dubai Limited) bulunan iştirakleri ve Malta’da bulunan bir şubesiyle sürdürmektedir.
Akbank’ın güçlü sermaye yapısı, düşük borçluluk oranı, yüksek likiditesi ve etkin risk yönetimi politikası bankanın güçlü yönlerini oluşturmakta ve Akbank’ın karlı büyümesine destek sağlamaktadır. Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Ak Portföy Yönetimi A.Ş. ve Ak Finansal Kiralama A.Ş. bankanın iştirakleri arasında yer almaktadır.
Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilir değer yaratmaya odaklanan Akbank, paydaşlarının refahını kalıcı kılmaya ve artırmaya yönelik tüm faaliyetlerini ve iş süreçlerini sürekli olarak gözden geçirmekte ve geliştirmektedir. Kurumsal Sosyal Sorumluluk çalışmalarını da sürdürülebilir değer yaratma ilkesiyle yürüten Akbank, kültür-sanat, eğitim, girişimcilik ve çevre gibi farklı konularda gerçekleştirdiği ve desteklediği projelerle toplumun ilerlemesi yönünde çok önemli katkılarda bulunmaktadır. Bankamız GRI standartlarında hazırlanan Akbank Sürdürülebilirlik Raporu, Türkiye’de Karbon Saydamlık Projesi’nin hayata geçirilmesi, hükümetleri İklim Değişikliği’ne karşı küresel işbirliği ve acil önlem almaya çağıran Durban Bildirisi ve Karbon Fiyat Bildirisi’nin imzalanması gibi kendi alanlarında ilk olma özelliği taşıyan çalışmalarla sektörüne öncülük etmekte, Türkiye’nin ve dünyanın geleceğine yatırım yapıyor olmaktan gurur duymaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz