BP ve Miles & Smiles kredi kartları işbirliği ile başlayan yeni kampanya kapsamında Miles & Smiles kredi kartı sahipleri, BP istasyonlarından her 150 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarında 150 mil kazanacak, ayrıca birikmiş milleriyle akaryakıt ya da otogaz alımı yapabilecekler.

BP ile Miles & Smiles kredi kartları işbirliği ile başlayan yeni kampanyada kart sahipleri, 16 Aralık 2013 – 14 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarından ayrı günlerde ve tek seferde yapacakları her 150 TL ve üstü akaryakıt ve ya otogaz alımlarında 150 mil kazanacaklar. Kampanya kapsamında kazanılan miller 21 Ocak 2014 tarihinde kartlara yüklenecektir. Her müşteri kampanya süresince en fazla 600 mil kazanabilecek. Sayın
Üstelik 16 Aralık 2013’ten itibaren THY özel yolcu programında birikmiş millerini Miles&Smiles kredi kartı kullanarak akaryakıt yada otogaz alımında kullanabilecekler.

Miles&Smiles kredi kartları, ek kartları ve Miles&Smiles business kartlar için geçerli olan kampanyaya katılmak için harcamadan önce BPMIL yazıp 3340’a SMS gönderilmek yeterli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz