Suzuki, yepyeni C segmenti crossover otomobilinin dünya tanıtımını, 2013 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda, 5 Mart’ta, 4. Holdeki standında saat 13.30’da yapacak.
Suzuki’nin yepyeni C segmenti crossover otomobilinin dünya tanıtımı; 5 – 17 Mart tarihleri arasında Cenevre’de gerçekleştirilecek olan 2013 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda 4. Holde, saat 13.30’da yapılacak. Suzuki, C Segmenti crossover tarzındaki yeni otomobili hakkında detaylı bilgileri ilk defa fuarda gerçekleştirilecek olan basın konferansında paylaşacak.
Suzuki, Crossover segmentindeki konsept otomobili Suzuki S-Cross’u ilk defa 2012 yılının Eylül ayında gerçekleştirilen Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtmıştı. Belirgin bir crossover stile, geniş bir iç hacime ve sınıfının en büyük bagaj hacimlerinden birine sahip olan S-Cross; otomobil severlere eşsiz bir kullanım kolaylığı sağlayacak. S-Cross’ta bulunan Suzuki’nin uzmanlık alanlarından biri olan gelişmiş 4WD, dört çekiş teknolojisi ile de sürücülere mükemmel bir yol tutuşu ve sürüş keyfi sunmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz