Continental resmi sponsoru olduğu 2014 FIFA Dünya Kupası’na özel bir yarışma başlatıyor. 7 Temmuz’a kadar devam edecek olan yarışma, geçmiş yıllardaki Dünya Kupası karşılaşmalarında yaşanan, çok özel anlara dair sorulardan oluşuyor.

www.futbolbilgineguveniyormusun.com adresli internet sayfasını ziyaret eden ve sorulara doğru yanıtları veren 100 şanslı kişi Brazuca’nın sahibi olacak.

FIFA 2014 Dünya Kupası Resmi Sponsoru Continental, Brezilya’da başlayan ve 13 Temmuz’a kadar sürecek kupa heyecanını dijital medyaya da taşıdı. Continental, www.futbolbilgineguveniyormusun.com web sitesi üzerinden 1930’dan günümüze Dünya Kupası heyecanında öne çıkan gelişmelerle ilgili soruların sorulacağı yarışma kapsamında futbol bilgisine güvenenleri ödüllendiriyor. 7 Temmuz’a kadar sürecek yarışmanın sonunda, soruları doğru yanıtlayan kişiler arasından yapılacak çekilişle 100 kişi Adidas marka replika FIFA 2014 topu Brazuca’nın sahibi olacak.

“Dünya Kupası’nın unutulmaz anları hakkında bilgine güveniyor musun?”
“Futbol bilgine güveniyor musun?” adlı yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların www.futbolbilgineguveniyormusun.com web sitesini ziyaret etmeleri yeterli. Bu sayfadan kişisel Facebook hesaplarına yönlendirilecek olan ziyaretçilerin, yarışma kapsamında sorulacak 3 soruyu yanıtladıktan sonra katılım formunu doldurmaları bekleniyor. Soruları doğru yanıtlayan kişiler arasından yapılacak çekilişin sonuçları 9 Temmuz 2014’te www.facebook.com/ContinentalTR hesabından duyurulacak.

Continental hakkında
Continental, 2013 yılında 33.3 milyar Euro’luk bir ciro ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerindendir. Fren sistemleri, motor ve şasi sistemleri ve elemanları, aletle donatım, infotainment (bilgilendirmeli eğlence) çözümleri, araç elektroniği, lastik ve teknik elastomer ürünleri sunucusu olarak Continental; daha fazla sürüş emniyeti sağlamaya ve küresel iklimi korumaya önemli katkılarda bulunmaktadır. Bunun ötesinde, Continental otomotiv iletişiminde yetkin bir iş ortağıdır. Continental 49 ülkede yaklaşık 182.000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

42.000’den fazla çalışanıyla dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Continental’in lastik bölümünün satışları, 2013’te 9.583 milyar Euro‘ya ulaşmıştır. Dünya çapında 22 üretim ve ürün geliştirme noktasına sahip olan Continental Lastik Bölümü, geniş çaplı üretim ve Ar-Ge yatırımları ile uygun fiyatlı ve çevreye duyarlı ürünlerin oluşturulmasına büyük katkı sağlamaktadır. Continental Ticari Araç Lastiği bölümü dünya çapında en büyük kamyon, otobüs ve özel nitelikli ticari lastik üreticilerinden biridir

Continental’in Lastik bölümü Almanya Kupası (German DFB Cup), Brezilya’da düzenlenecek olan 2014 FIFA Dünya Kupası ve Fransa’da düzenlenecek olan UEFA EURO 2016’nın resmi sponsorudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz