Fiat, 2012 yılı içinde ulaştığı 29 bin adetten fazla satış rakamıyla “Türkiye’nin en çok tercih ettiği otomobil modeli” unvanını kazanan Fiat Linea için yılın en avantajlı ve en kapsamlı kampanyasına imza atıyor.
31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP dizel motorlu Fiat Linea versiyonlarının fiyatları birbirlerine eşitlenirken, nakit alımlarda 9 bin 500 TL’yi bulan indirim avantajlarıyla “Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” fırsatı sunuluyor. Fiat Linea Classic 1.3 Multijet 33 bin 490 TL; Yeni Fiat Linea 1.3 Multijet ise 35 bin 950 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.
Kredili alımlarda ise Fiat Finans aracılığıyla 20 bin TL’ye kadar 30 ay vadeli ve % 0 faizli benzersiz ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Bu kredi imkanından yararlanan Fiat müşterileri, ayda 667 TL’ye Fiat Linea sahibi olabiliyor.
Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, bu yılın ilk 11 ayında ulaştığı 29 bin adedi aşan satış başarısıyla “Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili” unvanına sahip olan Fiat Linea model ailesi için yılın en avantajlı kampanyasına imza atıyor.
31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak kapsamlı kampanya kapsamında, Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında dünya standartlarında üretilen Fiat Linea modellerinde benzinli ve dizel motorlu versiyonlarının fiyatları eşitlenirken, 9 bin 500 TL’ye varan avantajlar sunuluyor. Actual, Active Plus ve Via donanımlı Fiat Linea Classic’in 1.3 litre 95 HP’lik Multijet motorlu versiyonlarını 1.4 litre benzinli Fiat Linea fiyatına satın alma imkanı sunuluyor. Bununla birlikte Pop ve Easy donanımlı Yeni Fiat Linea’nın 1.3 litre 95 HP’lik versiyonlarına da yine 1.4 litre benzinli Yeni Fiat Linea fiyatına sahip olabilme kolaylığı sağlanıyor.
Aynı kampanya kapsamında Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla ise 20 bin TL’ye kadar 30 ay vadeli ve % 0 faizli benzersiz kredili satın alma kolaylıkları da sağlanıyor. Bu kredi imkanından yararlanan Fiat müşterileri, ayda 667 TL’ye Fiat Linea sahibi olabiliyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz