Fiat’ın “Fiat Hizmetler” adı altında sunduğu gelişmiş ve yaygın satış sonrası faaliyetleri kapsamında Haziran ayı itibariyle yeni bir kampanya başladı.  Özellikle okulların kapanmasıyla araçlarıyla tatile çıkacak müşterileri hedefleyen Fiat’ın satış sonrası kampanyası kapsamında  yüzde 25 indirimle 299 TL’ye komple oto koruma hizmeti sunuluyor. Detaylı iç temizlik ile boya koruma/çizik giderme ve motor temizleme hizmetleri sunan kampanya, 15 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Fiat Türkiye, komple oto koruma hizmeti sunan ve 15 Temmuz tarihine kadar devam edecek yepyeni bir servis kampanyasına start verdi. Kampanya kapsamında marka, yaş ve model sınırlaması olmaksızın Fiat servislerine gelecek tüm otomobil ve hafif ticari araç sahiplerine, 299 TL’ye komple oto koruma hizmeti sunuluyor. Yaz mevsiminin araçlar üzerindeki yıpratıcı etkilerini minimize etmeyi amaçlayan % 25 indirimli komple oto koruma hizmeti kapsamında detaylı iç temizlik, boya koruma/çizik giderme ile motor temizleme ve parlatma hizmetleri sunuluyor.

Fiat’ın komple oto koruma kampanyası kapsamında; yaz aylarında güneş ışığının araç boyalarına etkisini minimize etmek için boya koruma ve çizik giderme işlemleri gerçekleştirilirken, detaylı iç temizlik ile otomobil içerisinde zamanla oluşan leke, toz ve kötü kokular gideriliyor. Tüm bu işlemlere ek olarak motor temizleme ve parlatma işlemi sayesinde ise özellikle otomobilin motor bölümünde toz ve çamur gibi dış etkenler nedeniyle oluşan kirlenmeye karşı maksimum koruma sağlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz