Toplu bir para çıkışına sebep olacak ya da şirketinizi uzun vadeli kredi yüklerinin altına sokacak; kısacası şirket bilançonuzu negatif yönde etkileyecek bir hamle olan araç satın alma, son yıllarda şirketler tarafından çok tercih edilmiyor.

 

Şirketlerin personel lojistik ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi alternatif olan operasyonel filo kiralama şirketlere sağladığı sayısız avantaj sayesinde, her geçen gün biraz daha rağbet görüyor. Günümüzde istediğiniz markanın dilediğiniz modelini kiralama imkanı sunan filo kiralama firmalarının gözbebeği Skoda Octavia’ya göz atmadan filo kiralama yapmayın:

 

Skoda Filo Kiralama

Filo kiralama avantajları arasında kuşkusuz en önemlisi farklı ihtiyaç ve bütçesel koşullara hitap eden marka ve model seçeneklerine ulaşmaktır. Hedef Filo’nun araç portfoyünde bulunan Skoda Octavia modeli, hem ekonomik hem de yüksek konforlu bir şirket filosu isteyenler için ideal bir seçim.  Hem sportif hem de şık bir dış tasarıma sahip olan Skoda Octavia, yüksek güvenlik seviyesi sayesinde Euro NCAP çarpışma testlerinde, beş yıldızla ödüllendirildi. Yenilikçi tasarımı ve usta yol tutuşuyla Skoda Octavia, her şeyden önce güvenilir bir araç kullanma deneyimi vaat ediyor. Düşük karbon emisyonu ve ekonomik yakıt tüketiminin yanı sıra, üst düzey konforlu ve kaliteli bir iç tasarıma da sahip olan Skoda Octavia günlük iş temponuzda size eşlik edecek sağlam bir partner. Bir otomobilde ihtiyacınız olan her özelliği sunan Skoda Octavia, dijital dünyaya ve teknolojiye de başarıyla uyum sağlamasının yanında size ulaşılabilir bir lüks sunuyor. Geniş arka koltukları sayesinde, kalabalık iş seyahatlerinize de keyif katan araç sınıfının en geniş bagaj hacmine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Zamana, hıza ve paraya en çok önem verdiğiniz alan olan iş hayatınızda, güvenli, ekonomik, şık ve konforlu bir araç kullanmak isterseniz Skoda Octavia’nızı Hedef Filo’dan kiralayın! Zamanın değerini çok iyi bilen ve 2003 yılından beri her müşteriye ihtiyaca yönelik filo kiralama hizmeti veren Hedef Filo’yu tercih ederek, Skoda Octavia’nızın keyfini avantajlı fiyatlar ve size özel ayrıcalıklarla doya doya sürebilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz