Finansbank kredi kartı sahipleri, kampanyaya dahil OPET istasyonlarında Finansbank POS’larından tek seferde yapacakları 75 TL ve üzeri 3 adet akaryakıt veya otogaz alımının her birinde 5’er TL, 4’üncü 75 TL ve üzeri alımda ise 15 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde değerinde ParaPuan kazanıyor
Müşteri memnuniyetinde akaryakıt sektörünün yedi yıldır ‘değişmez lideri’ OPET, Finansbank işbirliği ile 15 Nisan 2013 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyaya imza atıyor.
Finansbank kredi kartı sahipleri, anlaşmalı OPET ve SUNPET istasyonlarında Finansbank POS’larından tek seferde yapacakları 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarının her birinde 5 TL, 4’üncü 75 TL ve üzeri alımında ise 15 TL ParaPuan kazanıyor. Kart sahipleri, kampanyaya dahil istasyonlardan en fazla 4 akaryakıt veya otogaz alımı için toplamda 30 TL değerinde ParaPuan kazanılabiliyor. Yüklenen ParaPuanlar, sadece kampanyaya dahil OPET- Sunpet istasyonlarında Finansbank POS’larından yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında 22 Nisan 2013 tarihine kadar kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz