Yılın bitimine bir ay kala hayallerindeki Ford’a kavuşmak isteyenlere model yılı değişmeden en uygun koşullarda binek ve orta ticari araç sahibi olmaları için fırsat sunan Ford, altın değerindeki kampanyasıyla 24 ay, 0 faizli,  24 bin TL Ford Finans kredi desteğini sürdürüyor.  Kampanya kapsamında ilave olarak, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları üzerinden özel takas desteği uygulanırken peşin alımlarda modellere özel indirimler de yapılıyor.

 

Ford, yılın bitimine bir ay kala, son 10 yılda olduğu gibi toplam pazar liderliğini sürdürürken müşterilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Türkiye otomotiv sektörünün lideri Ford, Aralık ayında müşterilerinden büyük ilgi gören “24 ayar” kampanyasını sürdürüyor ve Ford tutkunlarına 24 ay 0 faizle, 24.000 TL kredi kullandırıyor. Ford bayilerine gidenler, model yılı değişmeden en uygun koşullarla hayallerindeki binek ya da orta ticari Ford marka araca avantajlı fırsatlarla sahip oluyorlar.

 

Ford’da 750 TL’den 1.500 TL’ye kadar takas desteği var

Ford Focus 1.0 EcoBoost motorlu modeller hariç tüm binek, hafif ve orta ticari araçlarda 24 aylık vadede 24 bin TL için yüzde 0 faizli Ford Finans kredi desteğinin sunulduğu Aralık kampanyası, ayrıca tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden Fiesta ve C-MAX modellerinde 750 TL; Focus, Mondeo, Kuga, Transit Connect  modellerinde 1500 ve Ranger’da ise 2.500 TL takas desteği sağlıyor.

Aralık ayında araçlarını kredi kullanmadan alan müşteriler ise binek ve hafif ticari araçlarda, modellere özel peşin alım indirimlerinden faydalanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz