Kia, Frankfurt’ta düzenlenen 65. Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (IAA) tanıtılacak olan yeni Avrupa konseptinin adının Kia Niro olduğunu teyit etti.
Kia Niro, tarzı ve kararlılığı ile şehir içi yollara çıkmaya hazır, geleceğin olası B-segmenti modeli izlenimi yaratıyor; bu model 10 Eylül tarihinde tanıtıldığında üzerinde yenilikçi bir yeni güç aktarma organının ön tanıtımını gerçekleştirecek. Araç, IAA’dan bir kilometreden daha az bir mesafede bulunan Kia Frankfurt tasarım stüdyosunda, Avrupa Baş Tasarımcısı Gregory Guillaume’nin idaresi altında tasarlandı.
Kendinden emin modern sürücülerin kendisini karşı karşıya bırakabileceği tüm zorlukları kabul eden Niro, ele avuca sığmaz karakterini, kompakt ve amaca yönelik boyutlarıyla, paslanmaz çelik öğeleri de içeren zıt malzemelerin karışımına sahip olan sağlam, dayanıklı ve şık gövdesi ile bir araya getiriyor.
Kia’nın bireyselliğe ve boyutlara önem veren ve de daha fazlasını talep eden sürücüler için yeni kompakt araç seçeneği arayışını sürdürme kararlılığından doğan Niro, her zaman küçük ebatlı araçlarla ilişkilendirilemeyecek olan ilgi çekici detaylara sahiptir ve Avrupai zevkler ile beklentiler göz önünde bulundurularak Avrupa’da yaratılmıştır.
Niro’nun Frankfurt’taki ile tanıtımı, geleceğin showroom modellerine yönelik müşteri tepkisi potansiyelini ölçmek için bir araç olarak kullanılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz