Opel, 12-22 Eylül tarihleri arasında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yedi yeni modelin dünya prömiyerini gerçekleştirecek. Opel’in amiral gemisi Insignia’dan Konsept Monza’ya yedi model ilk defa Opel Medya Arena olarak adlandırlan Opel standında sergilenecek.

3.200 m2’lik alana sahip Opel Medya Arena, yedisi yeni 30 Opel marka otomobil ile ziyaretçileri ağırlayacak. Opel Medya Arenda beş büyük LED ve LCD ekran ile 360 derecelik bir platform oluşturuldu. Ziyatreçiler heyecan verici atmosferde Konsept ve diğer yeni Opel modellerini çok yakından görme imkanı tanıyacak.

360 derecelik platforma sahip Opel Medya Arena’da Yeni Insignia Country Tourer, ADAM Black Link & White Link, 1.0 SGE, Astra, Cascada 147 kW/200 hp, Mokka, Meriva ve Zafira Tourer modelleri sergilenecek.

Heyecan verici atmosferde Alman futbol ekibi Borussia Dortmund oyuncuları, motorsporları efsanesi ve Opel’in marka elçisi Joachim “Jockel” Winkelhock ve Alman Top Model Lovelyn, ziyaretçilerle bir araya gelecekler. Ziyaretçiler tüm bunların yanında Yeni Insignia OPC , Astra OPC ve Corsa OPC modellerini Opel standında görme imkanı yakalayacaklar. 360 derecelik platformda kişileştirme şampiyonu ADAM’ın kendine özgü bir standı olacak.

Stadyum havasını yaratmak için Opel Medya Arena’ya 1.300 lamba ve spot, projeksiyonlar, sinema boyutunda LED ve LCD ekranlar konuldu. Bu ekranlardan videolar izlenecek ve interaktif bilgiler aktarılacak. 150’den fazla teknisyen, 14 bin metre kablo ve 40 ton çelik kullanarak bir ilke imza atıldı. Ziyaretçiler yaratılan stadyum atmosferinde Alman mühendisliği ile heykeltraş sanatına yakından tanıklık edecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz