2014 yılı için yenilenen Civic Sedan, yeni eklenen Executive donanım seçeneğiyle daha lüks ve başlangıç seviyesinden itibaren sunulan 5 inçlik Türkçe bilgi ekranı i-MID ile artık daha teknolojik.

Türkiye’de benzinli ve LPG’li seçenekleriyle satılan Honda Civic Sedan, 2014 yılı için yenilendi ve müşteri beklentileri doğrultusunda lüks ve teknolojik donanımlara kavuştu. Mevcut Dream, Premium ve Elegance donanım seçeneklerine yeni özellikler eklenirken Honda Civic Sedan’ını konforun zirvesinde satın almak isteyen Honda severler için Executive donanım seviyesi eklendi.

En alt donanımdan itibaren ileri teknoloji standart
Tüm Honda Civic Sedan modelleri bundan böyle tamamen yeni jantlara, yeni iç mekan renklerine, yeni radyatör paneli tasarımına, lastik basıncı kontrol sistemine ve Türkçe ara yüze sahip i-MID bilgi ekranına sahipler. Premium donanım seviyesinden itibaren eller serbest telefon görüşmelerini destekleyen bluetooth sistemi standart olarak bulunurken Elegance donanım seçeneğinde açılır tavana, otomatik yıkama tertibatlı xenon farlara ve ısıtmalı koltuklara yer verildi. Tamamen yeni Executive seviyesindeyse deridöşemeler , akıllı anahtar ve park sensörleri standart sunuluyor.

Sadece 940 TL fark ödeyerek Honda Civic Sedan modellerini hem benzinli hem de fabrika çıkışlı LPG’li satın almak mümkün.

Yeni Civic Sedan Fiyat Listesi:
Donanım Şanzıman TL
Dream Düz Vites 60.835
Dream Otomatik Vites 62.835
Premium Düz Vites 63.515
Premium Otomatik Vites 65.515
Elegance Düz Vites 66.515
Elegance Otomatik Vites 68.515
Executive Düz Vites 71.515
Executive Otomatik Vites 73.515
Elegance Smart Düz Vites 68.715
Elegance Smart Otomatik Vites 70.715
Executive Smart Düz Vites 73.715
Executive Smart Otomatik Vites 75.715

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz