HSBC Advantage üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 75 TL üzeri 4. akaryakıt alışverişi yapanlar 40 TL NakitPuan kazanıyor

01 Nisan-15 Mayıs 2013 tarihleri arasında HSBC Advantage üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından HSBC Advantage ile farklı günlerde ve tek seferde 75 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt alışverişi yapanlar 40 TL NakitPuan hediye kazanıyor. Kazanılan hediye “Öde Geç” ile ödeyenlere özel 45 TL’ye çıkıyor. Kampanya çerçevesinde NakitPuan kazanan HSBC Advantage sahipleri bu puanlarını 20-27 Mayıs tarihleri arasında yine HSBC Advantage üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt alımında kullanabilecekler*. Kampanyaya katılmak için PO yazıp, boşluk bırakarak HSBC Advantage kartınızın son 6 hanesini 4477’ye göndermek yeterli.

Kampanya çerçevesinde “Öde Geç” ile yapılan ödemelerde Positive Kart’ın HSBC Advantage Kredi kartıyla eşleştirilmiş olması gerekiyor. SMS gönderilen cep telefonunun ise HSBC sisteminde bulunan ve harcamaları yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu olmasına dikkat edilmeli.

HSBC Hakkında

HSBC Grubu ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, 2001 yılında attığı stratejik bir adımla yaygın bankacılığa geçiş yapmıştır. 2006 yılından itibaren ise, şubeleşerek büyüme stratejisi uygulamaya başlayan HSBC Bank A.Ş. toplam 331 şubesi ve 6 bin 155 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Merkezi Londra’da bulunan HSBC Grubu bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet göstermektedir. HSBC Grubu, toplam 80 ülke ve bölgede, yaklaşık 7 bin 500 ofisiyle hizmet vermektedir. 31 Aralık 2011 tarihi itibarıyla toplam 2.5 trilyon dolar varlığı bulunan ve bugün dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından biridir.

*Kullanılmayan veya Petrol Ofisi haricinde kullanılan NakitPuanlar 28 Mayıs tarihinde geri alınacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz