HSBC Advantage üyesi Total istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişi yapanlar 50 TL NakitPuan kazanıyor
15 Şubat – 31 Mart 2013 tarihleri arasında HSBC Advantage üyesi Total istasyonlarından HSBC Advantage ile farklı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri 4. üncü akaryakıt alışverişi yapanlar 50TL NakitPuan hediye kazanıyor.

Kazanılan NakitPuanlar 04-11 Nisan tarihleri arasında yine HSBC Advantage üyesi Total istasyonlarından yapılan akaryakıt alımında kullanılabilecektir*. Kampanyaya katılmak için TOTAL yazıp; boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesiyle 4477’ye göndermeniz yeterli olacaktır. SMS gönderilen cep telefonunun HSBC sisteminde bulunan ve harcamaların yapıldığı kartın bağlı olduğu cep telefonu olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.

*Belirtilen tarihlerde kullanılmayan veya TOTAL istasyonları haricinde kullanılan NakitPuanlar 12 Nisan’da geri alınacaktır.

HSBC Hakkında

HSBC Grubu ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, 2001 yılında attığı stratejik bir adımla yaygın bankacılığa geçiş yapmıştır. 2006 yılından itibaren ise, şubeleşerek büyüme stratejisi uygulamaya başlayan HSBC Bank A.Ş. toplam 330 şubesi ve 6 bin 155 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Merkezi Londra’da bulunan HSBC Grubu bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet göstermektedir. HSBC Grubu, toplam 80 ülke ve bölgede, yaklaşık 7 bin 500 ofisiyle hizmet vermektedir. 31 Aralık 2011 tarihi itibarıyla toplam 2.5 trilyon dolar varlığı bulunan ve bugün dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından biridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz