Türkiye’nin en popüler tatil durakları olan Ege ve Akdeniz Sahilleri, Ramazan Bayramı’nda da tüm Hyundai sahiplerinin ziyaret edeceği yerlerin başında gelecek.

Hyundai Yetkili Servisleri, tatile çıkmadan önce tüm müşterilerini 50 farklı noktadan ücretsiz check up kontrolüne davet ediyor. “Hyundai Ücretsiz Check-up” ile araçların genel kontrolü, Hyundai Servis titizliği ve kalitesinde, uzman teknisyenler tarafından gerçekleştiriliyor. Üstelik Hyundai, müşterilerine sunduğu bu hizmet için herhangi bir ücret istemiyor.
Araç içi ve motor genel kontrolü, akü, yağ ve su seviyeleri, boya-kaporta kontrolleri, lastiklerin durumu ve araç altı olmak üzere tam 50 farklı noktadan check up yapılıyor. Bu ücretsiz hizmet kapsamında, dileyen Hyundai sahipleri bayram tatiline çıkmadan “Havalimanındaki Servis Hyundai” programını da tercih edebiliyor. Tatil öncesinde, aracın bakım veya onarımı için programa katılan Hyundai Yetkili Servisi’ne aracını havalimanında teslim edip, tatil dönüşünde de aracını bakımı yapılmış ve temizlenmiş olarak teslim alabiliyorlar. Üstelik, Türkiye’nin birçok noktasında Hyundai Yetkili Servisleri’nin kuracağı “Hyundai Ücretsiz Check-up Standları” ile Hyundai sahipleri yol boyunca çok noktalı kontrol hizmetinden de yararlanabilecek.
Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker konuyla ilgili olarak, ” Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak gündelik hayatlarına keyif ve eğlence katıyoruz. Bu keyfi uzun yıllar korumak ancak başarılı bir satış sonrası hizmetlerle mümkün olabilir. Bulunduğumuz rekabetçi pazar koşullarında hemen hemen tüm ürünlerin birbirine fazlasıyla benzediğini, kalite ve fiyatlarının da aşağı yukarı aynı olduğunu görüyoruz. Bu durumda tüketicilerin ilk tercih sebebi bir markanın satış sonrası hizmetlerindeki farklılıkları ve avantajlarıdır. Bu sebeple, Hyundai olarak bizim de birinci hedefimiz, “Satış ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinde 1 Numara Olmak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz