Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetleriyle birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinen Hyundai, satış sonrasında da müşteri odaklı faaliyetleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Global anlamda da müşteri memnuniyetini birinci sıraya yerleştiren Hyundai, ülkemizde de bu geleneği bozmamış oluyor.
Hyundai Yetkili Satıcıları, 2013 yılının ilk 4 ayında, alış-veriş merkezlerinin oto park alanları ve benzin istasyonları gibi halka açık yaklaşık 100 farklı noktada düzenlemiş oldukları “Before Servis (Ücretsiz Check Up)” aktiviteleri ile 5.000 kadar Hyundai dostuna ulaşarak araçlarına ücretsiz check up işlemi uyguladı. Hyundai marka araçların 37 farklı noktası, yetkili servis personeli tarafından ücretsiz olarak kontrol edilirken aynı zamanda araç sahibi de otomobili hakkında detaylı bir ekspertiz raporuyla bilgilendirilmiş oluyor. Bu aktivitelerle müşterilerinin memnuniyeti kadar trafikte de güvenli bir şekilde sürüş yapmalarını amaçlayan Hyundai, ücretsiz check up aktivitelerine yıl sonuna kadar devam edecek.
Hyundai Yetkili Satıcıları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı süresince düzenlediği aktivitelerde de çocuklara trafik kuralları hakkında bilgiler vererek, küçük yaştan itibaren bilinçli olmalarına destek oldu. Hyundai, 23 Nisan’da çocuklara kitap, trafikle ilgili eğitici ve öğretici oyuncaklar ve 1:43 oranında küçültülmüş Hyundai i20 model otomobil gibi hediyeler armağan ederek hepsini sevindirmiş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz