İkinci el oto alım satım ve takas işlemlerinde en uygun reklam olanakları Oto.Net’te. Kurucusu Yonca Ulusoy Zaimoğlu ikinci el otomobil sektörüne büyük yatırımlar yaparak bu alandaki çalışmalarını büyütmüştür.

2011 yılında faaliyete geçen ve senede 5 milyondan fazla ikinci el araç satış işlemlerinin gerçekleştiği Oto.Net 700 ‘e yakın ikinci el ilan veren mağazaya ulaşmış bulunmaktadır. Yonca Ulusoy Zaimoğlu kuruluş açıklamasında günümüzde de internet yoluyla pazarlamanın arttığını göz önünde bulunduracak olursak ilgi duyduğumuz araç piyasasından yola çıkarak yatırımlarımızı online satış işlemleri üzerine gerçekleştirdiğini belirtmiştir.

Hızla gelişmekte olan Oto.Net internet girişimcilerinin yatırımcısı olan  “Projectz” tarafından desteklenmektedir. İkinci el araç piyasasında aracınızı satmak mı istiyorsunuz? Yada sıkıldınız yeni bir araçla takas yapmaya karar verdiniz. İşte bunun hızlı ve güvenli şekilde yapmanın en iyi adresi Oto.Net. İlanınızı ücretsiz ve hızlı onay sistemiyle yayına çıkartıyor. Aracınızı cazip fiyatlarla yurdun her köşesinde duyurabilmenin rahatlığını sizlere sunuyor. Hızlı bilgi işlemi ile aracınızın tüm özelliklerini, görüntülerini ve sizlere ulaşabilecek iletişim içereklinizi ilanlarımızda yayınlıyor. Bir çok firmanın araç pazarlığını yapmakta olan Oto.Net ikinci el otomobilleriniz için de mükemmel satış olanaklarını sizlere sunmaktadır. Çalışmakta oldukları birçok firma araçlarını bu yolla Türkiye’nin tüm şehirleri arasında satışını yapmakta hızlı rahat bir iletişim ile işlemlerini tamamlamaktadır. Yerli yabancı tüm araç modellerini bünyesinde bulunduran Oto.Net özellikli arama motoru ile aracınızın müşterilerin bilgisine hızlıca sunulacağı garantisini vermektedir. İkinci el araba satımı ilk önce insanların güvenini kazanmaktan geçer. Bırakın bu güveni aracınızın gerçek müşterisine Oto.net kazandırsın. Oto.net güçlü iletişim hizmetleri ile sizleri müşterilerinizle buluştursun. Ne duruyorsunuz hemen ilanınızı bırakın Oto.net’te ikinci el araçlarınızın satış kolaylığını yakalayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz