Türkiye’nin ilk kurumsal ikinci el Audi showroom’u Audrive’da, Audi hayranlarının satın aldıkları otomobili beklemeden aynı gün içinde teslim alma ve yeniliğe sürme imkanı sunuluyor.

Audrive Marka Direktörü Muammer Kavas, ikinci elde araca sahip olmanın artık çok kolay ve hızlı olduğunu söyledi. Kavas, “Showroomda sergilediğimiz araçların tüm detaylarını web sitemizde şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz. Müşterilerimizin beğendikleri araca aynı gün içerisinde sahip olabilmelerini sağlıyoruz. Web sitemizde bulunan tüm araçlar şirketimizin üstüne olduğu için müşterilerimizin talebi doğrultusunda kendilerini hiç bekletmeden noter satışını hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. Sistemsel bir aksilik olmadıktan sonra noter satış işlemlerinin geçmişe göre çok hızlı olduğunu ileten Muammer Kavas, ikinci el otomobil satışında prosedürlerin azaldığını belirterek, “Bu doğrultuda ikinci el otomobil satın alan ya da satan müşterilerin noter satışı gerçekleşmeden araçları teslim almamaları ve teslim etmemelerini tavsiye ediyoruz. Audi hayranları, Audrive’dan aldıkları otomobillerde hiç bekleme yaşamadan yola çıkabiliyor. Profesyonel ve her biri konusunda uzman bir ekip tarafından; bireysel müşterilerde nüfus cüzdanı ile, kurumsal müşterilerde ise imza sirküleri ile kısa sürede noter satışını gerçekleştirebiliyoruz.”Dedi.

‘MOBİL PLATFORMDA DA VARIZ’
Otomobille ilgili plaka, şasi numaralarına, distribütör garanti durumu, muayene geçerlilik tarihi, yetkili servis bakım geçmişi, TRAMER ve tüm bilgilere www.audrive.com.tr adresinden rahatlıkla ulaşılabildiğini ifade eden Audrive Marka Direktörü Muammer Kavas, “360 derece ekspertiz modülü ile boya kaporta ekspertizi şeffaf bir şekilde görüntülenebiliyor. Audrive’da tüm araçları kapalı alanda görme, cafede keyifli vakit geçirme ve çocuklarımızın oyun alanının tadını çıkarma imkanı bulunmakta. Tüm otomobiller yetkili servis bakımları tamamlanmış, muayeneleri yapılmış olarak teslim ediliyor. İPhone ve iPad uygulamaları yayında olan Audrive, mobil platformlarda da otomobil severlere hizmet vermektedir.” Diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz