Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep, Ekim ayında gerçekleştirdiği avantajlı kampanya ile dikkatleri üzerine çekerken, yeni bir SUV satın almayı isteyenleri adeta Jeep’lendiriyor.

Jeep’in Renegade, Cherokee, Grand Cherokee ve Wrangler modellerinde nakit indirimlerin sunulduğu kampanya kapsamında Renegade modeline  86 bin 100 TL’den başlayan fiyatlar ve 999 TL taksitle sahip olma fırsatı sunuluyor.

 

Geçen yıl dünya genelinde ilk kez 1 milyonluk satış barajını aşan ve başarılı büyümesiyle dikkat çeken SUV araçlarının ikonik markası Jeep, Ekim ayında gerçekleştirdiği satış kampanyasıyla müşterilerine daha avantajlı Jeep sahibi olma imkânı sunuyor.

 

Nakit alımlarda Jeep Renegade, Cherokee, Grand Cherokee ve Wrangler modellerinde nakit  indirim fırsatlarının sunulduğu kampanya kapsamında Koç Fiat Kredi desteğiyle de çok avantajlı kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Jeep’in Koç Fiat Kredi desteğiyle devreye aldığı Ekim kampanyası kapsamında Jeep Renegade’e 24 ay varan vade ve aylık 999 TL’lik taksitin yanı sıra yüzde 1.16 faiz oranıyla 34 bin 800 TL’ye kadar kredi kullanım imkânı sunuluyor. 68 bin 300 TL’lik kredi kullanımlarında ise Jeep Cherokee’ye ise 48 ay vade ve aylık 1999 TL’lik taksitle sahip olunabiliyor. Jeep Grand Cherokee ve Wrangler modellerinde ise yüzde 0.99 faizle 80 bin TL’ye kadar 18 aya varan vadeli avantajlı bir kredi kullanma ayrıcalığı sağlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz