Pirelli Yetkili Satıcılarından 01 Kasım 2013 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında 4 adet otomobil, SUV (4×4) veya hafif ticari araç kış lastiği alanlar, Mercedes-Benz A 180 veya BMW 116i kazanma şansı yakalıyor. World’e özel 8 taksit imkanı sunan kampanyada Pirelli Yola Devam” üyeliği ve “Tyrelife” lastik sigortası da avantajlar arasında yer alıyor.
Tüketici odaklı kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen Pirelli, 01 Kasım 2013 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleştirdiği kampanya ile 4 adet Pirelli marka otomobil, SUV (4×4) ya da hafif ticari araç kış lastiği satın alanlara Mercedes A 180 veya BMW 116i kazanma şansı sunuyor.
World’e özel 8 taksit imkanı da sunulan kampanyada “Pirelli Yola Devam” üyeliği ve “Tyrelife” lastik sigortası da avantajlar arasında yer alıyor. Pirelli’den 4 adet kış lastiği alanların kampanyadan yararlanmak için www.pirelli.com.tr’ye girip katılım formunu doldurmaları yeterli oluyor.
33
Pirelli’den kış lastiklerine özel “Lastik Saklama”, “Yola Devam” ve “Tyrelife” hizmetleri
Pirelli, +7 derecenin altındaki koşullarda mutlaka kış lastiği kullanılmasını öneriyor. Kış lastiklerine özel “lastik saklama” hizmetinin yanı sıra “Pirelli Yola Devam” ve “Tyrelife” hizmet programlarıyla da tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Pirelli Yetkili Satıcıları’ndan yapılan kış lastiği alımlarında sezona bağlı olarak kullanılmayan yaz lastikleri için özel depolama alanlarında zarar görmeyecek şekilde saklama imkânı da sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Pirelli’den lastik alan herkes “Pirelli Yola Devam“ programı kapsamında lastik değişim, çekici ve acil durum hizmeti gibi ayrıcalıklardan faydalanma fırsatını elde ediyor. Pirelli Yetkili Satıcıları’ndan 4 adet 17 inç jant ve üzeri otomobil veya SUV (4×4) kış lastiği alan herkes lastiklerde ortaya çıkan delinme, çarpma, sürtünme ve yangın sonucunda tamiri mümkün olmayan hasarlara karşın lastik sigortası “Tyrelife”dan yaralanabiliyor. Pirelli lastik sektöründe bir ilk olan Tyrelife lastik sigortası ile zarar gören lastikleri aynı ölçü ve desende değiştirme imkânı sunuyor. Söz konusu hizmet fatura tarihinden itibaren ilk 6 ay veya 5000 km kullanım süresince geçerli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz