HSBC Advantage ile motorlu taşıtlar vergisini www.gib.gov.tr adresinden online ödeyenler 6 taksit olanağından yararlanacaklar. Üstelik Speedy’den kış lastiklerinde yüzde 15 indirim ve ücretsiz check up kazanacaklar!
Motorlu taşıt vergisini www.gib.gov.tr adresinden HSBC Advantage ile 6 taksitle ödeyenler, Speedy’den tüm kış lastiklerinde %15 indirim ve ücretsiz check up kazanıyor. 01– 10 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.advantage.com.tr den ulaşılabilecek.
HSBC Advantage kredi kartlarıyla www.gib.gov.tr den ödeme yapanların yararlanacağı kampanya çerçevesinde motorlu taşıtlar vergisi ödemesi ekstreler 6 eşit taksitte yansıtılacak.
Kampanya kapsamında, her marka otomobil için bakım ve servis hizmeti veren Speedy’nin sunduğu avantajlar Speedy servisinin bulunduğu illerde Mart sonuna kadar geçerli olacak ve bu hizmetten yararlanmak isteyenler internet vergi dairesi ödeme alındısını Speedy yetkilisine
göstererek kampanyadan yararlanabilecekler. %15 indirim kampanyası, Speedy servislerinin
stoklarında bulunan tüm lastiklerde geçerli olacak. Speedy servis listesine www.speedy.com.tr den ulaşılabilir.
HSBC Advantage kredi kartlarıyla yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage Nakitpuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmazken kampanyaya ticari ve business kartlar dahil değil.

HSBC Hakkında
HSBC Grubu ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, 2001 yılında attığı stratejik bir adımla yaygın bankacılığa geçiş yapmıştır. 2006 yılından itibaren ise, şubeleşerek büyüme stratejisi uygulamaya başlayan HSBC Bank A.Ş. toplam 330 şubesi ve 6 bin 155 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.
Merkezi Londra’da bulunan HSBC Grubu bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet göstermektedir. HSBC Grubu, toplam 80 ülke ve bölgede, yaklaşık 7 bin 500 ofisiyle hizmet vermektedir. 31 Aralık 2011 tarihi itibarıyla toplam 2.5 trilyon dolar varlığı bulunan ve bugün dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından biridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz