Nissan, Ekim ayı boyunca Qashqai 4×2 düz vites almak isteyenlere birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Ayrıca tüm yeni Micra ve yeni Juke modellerinde geçerli olacak kampanyalar da Nissan Bayileri’nde otomobil almak isteyenleri bekliyor.

 

Nissan’ın birbirinden cazip kampanyaları Ekim ayında da hız kesmeden devam ediyor. Nissan, 67 bin 990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğu Qashqai 4×2 düz vites modeli için isteyenlere 2015’de ödeme imkanı, isteyenlere de 40 bin TL kredi için yüzde 0,59 faiz oranı ile 24 ay vade seçeneği sunuyor.

 

Nissan, 31 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanyası dahilinde Navara modelinde sınırlı stoklar ile satışa sunduğu KDV bizden kampanyasının yanı sıra yeni Micra ve yeni Juke modellerinde geçerli olacak 15 ay boyunca yüzde 0,59 faiz oranıyla 15 bin TL kredi imkanı da sağlıyor. Yeni Micra modelleri 38 bin 990 TL’den, yeni Juke modelleri ise Ekim ayından itibaren 51 bin 990 TL’den başlayan fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor.

 

Hem Qashqai 4×2 düz vites modeli için hem de tüm yeni Micra, yeni Juke ve Navara modelleri için sunulan kampanyalar Türkiye geneline yayılmış tüm Nissan Bayileri’nde Ekim ayı boyunca geçerli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz