Nissan ‘dan yaz fırsatı. Nissan, Haziran ayında tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor. Yaz başlarken bir Nissan sahibi olmak isteyenler birbirinden avantajlı finansman seçeneklerinden ve nakit alım indirimlerinden aynı anda yararlanabilecek.

Nissan ‘dan yaz fırsatı

Japon otomobil devi marka, Haziran ayına özel fırsatlarla yaz heyecanını yollara taşıyor. Ay boyunca şehrin vazgeçilmezi Micra’da ve yüksek enerjili modeli Juke’da yüzde sıfır faiz ve 12 ay vade fırsatı sunan marka, Micra için 12 bin TL, Juke için ise 18 bin TL krediyi tüketicilerle buluşturuyor.

Markanın SUV ailesinin prestijli üyesi X-Trail ve segmentinde lider konumda bulunan Qashqai modelleri, 0,99 faiz oranı ve 15 ay vadeli 40 bin TL kredi fırsatıyla marka showroom’larında sahiplerini bekliyor.

Ailelerin gözdesi Pulsar’da ise, 2016 modellerinde, yüzde 0,99 faiz 15 ay vadeli 40 bin TL kredi imkanı bulunuyor.

Tüm Nissan modellerinde sunulan cazip finans fırsatlarına ek olarak bayilerde marka heyecanını yaşamak isteyenleri peşin alım indirimi bekliyor.

Haziran ayı boyunca efsanevi pick-up modeli Navara’da, 2017 modellerinde, 40 bin TL krediye, 15 ay için yüzde 0,99 faiz ve 2.500 TL’ye varan peşin alım fırsatları bir arada sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz