Peugeot’da Ocak ayına özel çok cazip avantajlar sunuluyor. Segmentlerinin en beğenilen modellerinden olan Peugeot 208, 308, 3008, 508 ve 5008 modellerinde sınırlı sayıda araç için 4 bin TL’ye varan indirim fırsatları dikkat çekiyor. Ayrıca Partner Tepee’de 1.500 TL’ ye varan indirimler, hafif ticari araç sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sağlıyor. Yeni Peugeot 301 modeli ise 30.350 TL başlangıç fiyatı ile Peugeot Yetkili Satıcıları’nda yerlerini alıyorlar.
Peugeot, Ocak ayında cazip avantajlar sunuyor. Dünya prömiyeri Türkiye’ de gerçekleştirilen, karakterli tasarımı ve dayanıklılığıyla sınıfının lideri Yeni Peugeot 301, 30.350 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla dikkat çekiyor.
Peugeot Markası’nın bilgi birikimi ve teknolojik yeniliklerden yararlanılarak geliştirilen, 3 kapılı ve 5 kapılı olmak üzere iki farklı gövde tipi ile pazara sunulan Peugeot 208 modellerinde de çok cazip fırsatlar sunuluyor. Peugeot 208 Active modellerine sahip olmak isteyen müşteriler, SMEG dokunmatik ekran dahil 4 bin TL’ye varan indirimlerden yararlanabiliyor.
Ayrıca, Grip Control sistemiyle, karlı zeminler dahil olmak üzere 5 farklı moda göre ayar yapılabilen Peugeot 3008 modelleri, 4 bin TL’ye varan indirimler ile Peugeot Showroomları’nda sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz