Toyota’nın avantajlı Nisan ayı kampanyası ile üstün teknoloji ürünü bir Toyota’ya sahip olacaklara Acıbadem Mobil Sağlık’tan 1 yıl geçerli “Acil Sağlık Hizmetleri ve Sigorta Paketi” hediye ediliyor. Nisan kampanyasında yüzde 0,76’dan başlayan faiz oranı ve 60 aya kadar uzanan vadeler ile Toyota’larına hemen kavuşanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2013 yılının Eylül ayında başlayabiliyorlar.
Toyota’nın Nisan kampanyasında Dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla, 2 bin TL’ye varan indirim ve 41 bin 400 TL’den başlayan fiyatla sunulurken, aylık 337 TL’den başlayan taksitler ile sahip olunabiliyor. Prestij simgesi Avensis modelinde Nisan’da 1500 TL’ye varan indirim uygulanırken, Avensis sahibi olmak için aylık 609 TL taksit fırsatı sunuluyor. Yeni Yaris 30 bin 950, Yeni Auris 40 bin 500, Yenilenen Verso 55 bin 200, Hilux 50 bin 300 ve Yeni RAV4 89 bin 900 TL’den başlayan fiyatları ve Nisan ayına özel avantalarıyla kampanyadaki yerini alıyor.
Toyota Finans Sistemi ile Nisan ayına özel indirimli fiyatlar, balon ödeme, eski araçlarını elden çıkarmaları için de “vadeli takas” seçenekleri de sunuluyor. Düşük peşinat, düşük taksit kolaylığı sunan Toyota Finans’ta işlemler tek noktadan ve çok kısa süre içinde tamamlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz