Kurumsal ikinci el otomotiv sektöründe hızlı büyümesiyle dikkat çeken Otomol, 2. El araç satın alacaklara avantajlar sunan ve Nisan ayı sonuna kadar sürecek yepyeni kampanyasıyla dikkat çekiyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine Türkiye’nin 9 noktasında hizmet veren Otomol, otomobil satın alan müşterilerine boya koruma paketi hediye ediyor.

İkinci el otomotiv pazarına kurumsal ve güvenilir yeni bir soluk getiren Otomol, aracını değiştirmek isteyenler için cazip avantajlar sunmaya devam ediyor. Sıfır araç kalitesi ve güvencesinde ikinci el araç alım-satımı gerçekleştirmek üzere hizmet veren Otomol, sunduğu cazip takas ve kredi faizi fırsatlarına ek olarak 30 Nisan tarihine kadar araç satın alacaklara boya koruma paketi hediye ediyor.

Daha ekonomik koşullarla farklı markaların farklı karoser ve motor/şanzıman seçeneklerine sahip modellerinden satın almak isteyen geniş bir müşteri kitlesini hedefleyen Otomol, üretici garantisi biten araçlara ise 6 aylık standart garanti veriyor. Merter/İstanbul, Ümraniye/İstanbul, Antalya, Bursa, Adana, İzmir, Kayseri, Samsun ve Hatay yetkili satıcılarıyla tek noktadan tüm işlemleri gerçekleştirerek hizmet veren Otomol, en güvenilir ve temiz ikinci el araçların alım/satımını gerçek piyasa değerinde yapmasıyla da dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz