Ford, Nisan ayında binek ve hafif ticari araçlarda 0 Faizli kredi fırsatı ve indirim kampanyalarıyla Ford araç sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiriyor. Titanium X donanım seviyesindeki Fiesta modellerinde, X paketini ücretsiz sunan Ford, Focus benzinli modellerde başlangıç seviyesi fiyatlarında yüzde 5 indirim yapıyor.

Türkiye’nin lider otomotiv markası Ford, Nisan ayı kampanyasıyla bu baharda herkesi otomobil sahibi yapıyor. Nisan ayında 20 ay 0 faizle 24 bin TL kredi kullanma fırsatı sunan Ford, bahara özel indirim kampanyalarıyla müşterilerini hayallerindeki Ford’a kavuşturuyor.

Binek otomobillerde avantajlı fiyatlar

Focus ve Fiesta modellerinde müşterilerini 0 faizli kredi imkanlarından yararlandıran Ford, Fiesta Titanium X donanım seviyesindeki araçlarında, X paketini müşterilerine ücretsiz sunuyor, Focus almayı düşünenler için başlangıç seviyesi benzinli modellerin fiyatlarını yüzde 5 geri çekiyor. Trend ve Trend X benzinli modeller için geçerli olacak bu indirimlerin yanı sıra Style donanım paketli tüm Focus’lar ve Titanium Serisi dizel Focus’larda yüzde 2 daha düşük fiyatıyla Ford tutkunlarına ulaştırılıyor. B-Max ve C-Max modellerinde Mart kampanyaları ve 2012 model yılı araçlar için yüzde 7’ye varan destek devam ediyor.

Ticari araçta 0 faizli kredi var

Ford müşterilerini Mart ayında sevindiren Transit ailesi kampanyaları da tüm hızıyla devam ediyor. Nisan ayında, ticaretin makam aracı Transit Custom’a 24 ay sıfır faizle 30 bin TL kredi kullanarak sahip olunabiliyor. Connect Kombi 110 PS GLX araçlar ise yüzde 2 indirim ile bu baharda Ford müşterileri ile buluşuyor.

Hayalinizdeki Ford’u başka bahara bırakmayın sloganı ile Nisan kampanyasını sürdüren Türkiye’nin lider markası Ford, bu baharda sıfır faizli kredileri ve uygun fiyatları ile Ford showroom’larında hayallerinizi süsleyen araçları garajınıza getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz