Sevgililer gününde çiçek veya çikolata almak adettir. Ama bizim bu yıl farklı bir önerimiz var.

 

Baharı beklediğimiz şu günlerde, KTM’nin 200 Duke ve 390 Duke modelleri, motosiklet kullanmaya başlamak ya da yeni bir motosiklet edinmek için, en önemlisi de sevgililer gününe özel en iyi hediye olarak öne çıkıyor.

 

Dünyanin en iyi motosiklet markalarından biri olan KTM’nin 200 Duke modeli,
14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kişiye sizi daima hatırlatacak bir hediye almak veya baharı beklediğimiz şu günlerde motosiklete başlamak için ideal.
KTM 390 Duke ise, kendine yeni bir yol arkadaşı arayan deneyimli motosiklet kullanıcılarını çağırıyor…
Motosiklete yeni başlayanlar, motosikleti şehir yaşamına entegre etmek ya da haftasonlarını motosikletleriyle kaçabilecekleri yerlede değenlendirmek isteyenler için ideal bir model olan KTM 200 Duke, hem bizleri bekleyen bahar aylarında yaşamınıza bir yenilik getirmek, hem de 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz
kişiye sizi asla unutturmayacak bir hediye almak için ideal.

Dünyada gerçek yarış genlerine sahip tek 200 cc çıplak motor olarak bilinen KTM 200 Duke, 19 kW (26 bg) üreten ultra kompak, su soğutmalı, tek silindirli, dört stroklu motor, kompakt üç bölmeli susturucu, ultra hafif yürüyen aksam, son teknoloji enjeksiyon elektronikleri, 43 mm’lik WP süspansiyon ters çatal ve zarif salıncak gibi yüksek teknoloji ürünü bileşenler ile azami sürüş keyfi, güçlü tahrik ve dinamik viraj alımı sağlamak için bir araya gelmiştir. Duke, 129,5 kg ultra düşük kuru ağırlığından gelen sansasyonel güç-ağırlık oranı ile, yenilmezdir.

Yeni Bir Yol Arkadaşı Arıyorsanız…
Halihazırda usta bir sürücüyseniz ve kendinize yeni bir yol arkadaşı arıyorsanız, KTM 390 Duke azami sürüş keyfini, optimum sürücü değerleriyle birleştirmesi, ustaca sürüşün gerekli olduğu her yerde üstünlüğünü koruması, bir tüy kadar hafif, güçlü ve son teknolojiyle donatılmış olması nedeniyle sizing için ideal.
Bu motosiklet size, ister koruda ister kıvrımlı bir ormanda olun hayal edemeyeceğiniz kadar dinamik bir eğlenceyi garanti ediyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz