Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu, Şükrü Ilısal’ın sağlık sorunları nedeniyle istifasının ardından düzenlediği toplantıda, In Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu’nu OYDER Başkanlığı’na getirdi.

İnciroğlu, 7 yıldır OYDER bünyesinde çeşitli görevlerde de bulunuyordu.
970 adet Yetkili Satıcılık müessesesi içinden 350 üyeyi temsil eden OYDER’in Başkanlığını yürütecek olan Vedat İnciroğlu 1961 yılında doğdu. 1985 yılında otomotiv sektörüne giren İnciroğlu; 3 ayrı şirkette 6 otomotiv markasının satışı ve servisi, 2. El operasyonu ile sigorta hizmetleri sunuyor. 200’ü aşkın çalışanı ile toplam 90.000 m2’lik bir alan üzerinde, 6 ayrı lokasyonda faaliyet gösteren In Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu, bölgesinde büyük bir yapıyı yönetiyor.
TOBB Otomotiv Sektörü Meclis Üyesi olan ve 2010 yılından itibaren Başkan Vekili olarak OYDER’de görev alan Vedat İnciroğlu, başkanlığa seçildikten sonra yaptığı açıklamada; 70 bini aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’deki yetkili satıcılık müessesinin gelişmesi için çalışmaların daha da hız kazanacağını ve önemli adımlar atacaklarını dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz