Peugeot ’da, tüm Peugeot modellerinde Fiks Menü Paketleri, avantajlı fiyatlar ile Peugeot kullanıcılarına sunuluyor.

14 Mayıs-25 Haziran tarihleri arasında devam edecek olan Peugeot Bakım Kampanyası kapsamında Peugeot Fiks Menü Paketleri’nde %15 indirim ve Peugeot 3+Fiks Menü Paketlerinde %25 indirim sizleri bekliyor.

Ayrıca bakım kampanyasına ek olarak, 4 lastik alışverişlerinde 100 TL yakıt veya indirim çeki hediyesi Peugeot kullanıcılarına sunuluyor.

 

Peugeot’da, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka araçların bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot’da kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz teşhis ve fiyatlandırma yapılarak özel avantajlar da sunuluyor. 14 Mayıs- 25 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Peugeot Bakım Kampanyası’na dahil olan Peugeot ‘ya uğrayarak Peugeot Fiks Menü’lerde %15 indirimden veya Peugeot 3+ Fiks Menü’lerde %25 indirimden siz de faydalanabilirsiniz.

 

Bu avantajlara ek olarak kampanya süresi boyunca, 4 adet lastik satın alan araç sahiplerine bir de hediye sunuluyor. Bu kapsamda 4 lastik alışverişlerinde 100 TL yakıt ve indirim çeki hediyesi Peugeot kullanıcıları için çok cazip bir teklif olarak yer alıyor.

 

Tüm bu fırsatları kaçırmamak ve yaz mevsimine hazırlıklı girmek için tüm Peugeot araç kullanıcılarını Peugeot ’ya davet ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz