Rolls-Royce’un dünya çapındaki başarısının dönüm noktası olan Ghost’un güncellenen tasarımını taşıyan Ghost II Serisi, dinamizm, modern konfor ve endüstride öncü teknolojiyle yollara çıkıyor.

Malzeme ve işçilikten taviz verilmeden tasarımın her detayında sadeliğin gücünden faydalanan yeni Ghost II Serisi, Rolls Royce lüksünü en saf ve yalın haliyle deneyimlemek isteyenleri bekliyor.
2009 yılında lanse edilen ve kullanıcısı ile buluştuğu günden beri büyük başarı elde eden Rolls-Royce Ghost’un yenilenen yüzü Ghost II Serisi’nin lansmanı, Cenevre Motor Show’da gerçekleştirildi. Değişimin ayrıntılarda gizlendiği Ghost II Serisi, Rolls Royce lüksünün çağdaş bir sunumu olarak yollara çıkıyor. Modern tasarımının yanı sıra geleneksel Rolls Royce ilkelerine sadık kalınarak yüksek kaput seviyesi, büyük ve kesintisiz yüzeyler ve uzun gövde yapısına sahip olan Ghost II Serisi, yoğun iş hayatından sakin bir vahaya kaçmak isteyen sektör liderleri ve başarılı girişimcilerin tüm beklentilerini karşılıyor.
Rolls-Royce Motor Cars CEO’su Torsten Müller-Ötvös “Rolls-Royce Ghost zaman içinde alışılagelen bir güç olmadığını kanıtladı. Bugün, müşterilerimizin taleplerini en yüksek dinamizm, modern konfor ve endüstride öncü teknoloji ile cevaplandırmak için, Rolls-Royce’un ikona dönüşen karakterini koruyan ve sağduyuyla güncellenen tasarımını taşıyan, uzun zamandır beklenen Ghost II Serisi’ni gururla sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul
Royal Motors, bir aile şirketidir ve 1982’de kurulmuştur. Satış ve satış sonrası hizmetler yelpazesinin tümünü sunan Rolls-Royce Motor Cars İstanbul, Royal Motors’un bir parçasıdır ve galeri ile atölye Kuruçeşme Caddesi’nde yer almaktadır. Rolls-Royce Motor Cars, Phantom Family (Phantom, Phantom Extended Wheelbase, Phantom Drophead Coupe, Phantom Coupe), Ghost Family (Ghost, Ghost Extended Wheelbase) ve Wraith olmak üzere toplamda yedi model sunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz