Kia Türkiye, 27 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında tüm Kia kullanıcılarını, yetkili servislerine davet ediyor. Kampanya süresince garantisi sona eren Kia araç sahiplerine periyodik bakımlarda ve yağ değişimlerinde 1 lt. Castrol Magnatec Yağ ve Kia orjinal yağ filtresi verilmesinin yanısıra, 300 TL ve üzerinde mekanik bakım onarım hizmeti alan ilk 2000 kişiye Kia bagaj çantası hediye edilecek.

Kampanya kapsamında, servise gelen tüm araçlar ücretsiz check up kontrolü hizmetinden ve Garanti Bankası Bonus Kart’a 8 taksit ya da 3 ay erteleme imkanından da faydalanabilecekler.

Kia Türkiye’nin bu servis kampanyasından faydalanmak için tek yapmanız gereken 27 Mart – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında Kia’nızı yetkili bir Kia servisine götürmek.

Kia Türkiye, modelleriyle , teknolojisiyle, bayi ağı ve satış anlayışıyla her geçen gün yukarıya doğru taşıdığı kalite anlayışını, satış sonrası hizmetlerde sunduğu “Family-like care” anlayışıyla birleştiriyor. Tüm Kia sahiplerine kendi ailesinden biri gibi ayrıcalıklı, nazik ve güvenilir bir hizmet sunarak, satışta olduğu gibi satış sonrası hizmetlerde de fark yaratıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz