Shell’in, dünya çapında bir milyon sürücünün yakıt tasarrufu sağlamasına yardımcı olmak için başlattığı “Hedef Bir Milyon” kampanyası hediye yakıt kazandırmaya devam ediyor. hedefbirmilyon.com sitesinde yer alan Shell FuelSave oyunuyla 200 TL değerinde hediye yakıt kazanma fırsatı sunan kampanya 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli olacak.
Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları öncülüğünde dünya genelinde yakıt tasarrufunu teşvik etmek amacıyla düzenlenen “Hedef 1 Milyon” kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Kampanyada yakıttan tasarruf etmenin yolları eğlenceli online oyunlarla anlatılıyor.
Kampanya dâhilinde Shell FuelSave Oyununu oynayanlar hem Türkiye’nin global tasarruf liginde yükselmesine destek oluyor hem de 200 TL hediye yakıt kazanma şansı yakalıyor.
Hediye yakıt fırsatı devam ediyor
Oyuna katılarak tasarruflu sürüş oyunlarını deneyenler, sisteme kaydoluyor. Her ay en yüksek puanı elde ederek birinci olan kişi Shell’den 200 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor. Puanlar, kazanan kişinin, varsa Shell Club Smart Card’ına yükleniyor. Kart sahibi olmayanlara ise hediye yakıt için puan yüklü Shell Club Smart Card iletiliyor. Kampanya, 31 Aralık 2013 sonuna kadar devam edecek.
Ayrıntılı bilgi ve oyunu oynamak için www.shell.com.tr/hedefbirmilyon
Hedef 1 Milyon
Hedef 1 Milyon, etkin sürüş teknikleri ve yakıt seçimiyle ilgili incelikleri dijital oyun deneyimiyle tüketicilere aktararak tasarruf konusunda rehberlik etmeyi hedefliyor. 28 ülkeden yarışmacılar, yakıt tasarrufuna ilişkin bilgiler ediniyor ve sitedeki tasarruf oyunlarında ülkelerini temsil ediyorlar. Dünya çapında 400.000’den fazla kişi bu yarışmaya dahil oldu ve Türkiye dünya sıralamasında 49 bin’den fazla kişi ile ilk 4 ülke arasında yer alıyor.

Shell Hedef 1 Milyon 200 TL Hediye

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz