Skoda’nın yenilenen “Amiral Gemisi” Superb‘de, Ocak ayı sonuna kadar takas avantajı sunuluyor. 2013’teki satış başarısıyla kendisini kanıtlayan yenilenmiş Skoda Superb, tüm motor seçenekleriyle Ocak ayı boyunca 2.000 TL’lik takas avantajıyla satılıyor.
Çek üretici Skoda’nın “Amiral Gemisi” konumunda olan ve yenilenen versiyonuyla 2013 yılında satışlarını artırmayı başaran Superb, Ocak ayında özel fırsatlarla sunuluyor. Ocak ayının sonuna kadar sürecek kampanya ile Superb’in tüm motor seçenekleri, 2.000 TL’lik takas avantajına sahip olacak.
Özellikle Ağustos ayından bu yana satılmakta olan yenilenen versiyonuyla önemli başarı elde eden Skoda Superb, Aralık ayında bir önceki yıla göre satışlarını ikiye katlayarak 842 adetlik satışa ulaştı. Yeni Superb, 2013 yılı toplamında da 3.075 adetlik satış adediyle başarısını kanıtladı. Türkiye pazarına özel olarak geliştirilen, çift kavramalı otomatik vitesle birlikte sunulan 1.6 lt TDI 105 HP dizel motor seçeneği, bu başarıdaki en büyük etken.
Standart güvenlik ve konfor donanımları açısından oldukça zengin olan Superb’de, 6 hava yastığı, ABS, Elektronik Denge Kontrol Sistemi (ESC), ASR, Motor Çekiş Kontrolü, Lastik Basınç Kontrolü, Elektronik Stabilite Frenleme Sistemi, Direksiyon Yönlendirme Tavsiyesi, Yokuş Kalkış Desteği ve Sürücü Yorgunluk Tespit sistemi bulunuyor. Yeni nesil Otomatik Park Yardımcısı da, yola paralel park etme fonksiyonuna ek, artık dik olarak da park ettirebiliyor.
Yenilenen Superb’de ayrıca yine donanım seçeneklerine Adaptif Bi-Xenon farlar, Solar Hücreli Sunroof, KESSY (Anahtarsız Giriş-Çıkış ve Çalıştırma Sistemi), 10 hoparlörlü ses sistemi, ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklar, ısıtmalı arka koltuklar gibi unsurlar da sunuluyor.
Yenilenen Superb 1.6 lt TDI dizel motor seçeneğiyle, Ocak ayı boyunca, 2.000 TL’lik takas indirimiyle birlikte, 73 bin 900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz