Ssangyong Rodius, yüksek teknoloji ürünü donanımları ve 7 kişilik geniş iç hacmi ile dikkat çekerken MPV sınıfının tek 4×4’ü olma özelliğini taşıyor.

Ssangyong Rodius: Keyifli ve güvenli sürüş deneyimi!

SUV ve MPV sınıfında 7 kişilik geniş iç hacmi, Alman teknolojisi ile üretilmiş 155 hp ve 360 nm tork güç üreten motoru ve şanzıman sistemini bir arada sunan Ssangyong’lar, Güney Kore mükemmelliğinde geliştirilen güçlü çelik şasi yapıları ile rakiplerine fark atıyor. Araçlar, part time 4×4 sistemi sayesinde zorlu koşullarda yüksek sürüş kabiliyeti ve şehir içi kullanımda uygun yakıt tüketimi ile akıllı çözümler sunuyor. Sınıfının 4×4 özelliğine sahip tek MPV’si, bağımsız süspansiyon sistemi ile uzun yolculuklarınıza konfor katarken, 1000 devir/dk’da 190 Nm başlangıç tork değeri ile sınıfında performansın öncüsü rolünü üstlenerek  pazarı domine etmeye devam ediyor. Toplam otomotiv pazarı satışları geçen yılın aynı dönemine göre -%21,49 daralmışken, MPV sınıfı satışları %33 artış göstermiştir. Ssangyong Rodius, MPV sınıfı toplam satışlarından %73,8 pay almaktadır ve 2013 Ocak-Ağustos dönemine göre 2014 Ağustos sonunda satış adetlerini %156 artırmıştır. Bu büyük gelişiminde kuşkusuz müşteri odaklı çalışmaların payı büyüktür.

Ssangyong, ‘Can güvenliği opsiyon değildir!’ sloganına paralel yürüttüğü uygulaması ile müşterinin aldığı araç içerisinde güvenliğini marka olarak garanti ederken, günlük hayatı içerisinde de güvenliğini destekliyor. Bu kapsamda 0 km araç alan her müşterisine Medline’dan 1 yıl boyunca geçerli olacak sağlık paketi (telefon ile tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulans hizmeti , hastane organizasyonu) hediye ediyor.

Güney Koreli SUV üreticisi SsangYong, markasına ve otomobillerine duyduğu güveni, “Geri Alım Güvencesi” ile vurguluyor. Tüm müşterilere, sıfır kilometre SsangYong modellerinden herhangi birini alırken yapılan sözleşme ile araçlarını 4 sene içinde istedikleri zaman geri iade etme ya da 2. el fiyatı üzerinden Ssangyong’a satabilme fırsatı sunuluyor.

Müşterilerinin satış sonrasında da %99 memnuniyetini prensip edinen Şahsuvaroğlu Dış Ticaret %100 yedek parça bulunurluğu ile çalışmakta ve araçları için gerekebilecek tüm yedek parçalara ulaşabilmektedir.

 

2007 yılından bu yana Ssangyong markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapan Şahsuvaroğlu, bugün 24 adet 4S Plaza, 2 adet 2 S showroom olmak üzere toplamda 26 adet satış ve 18 adet 2S servis olmak üzere toplamda 43 adet servis noktası ile tüm ülkede 48 yıllık tecrübesiyle hizmet sunuyor. Trafikte 13 binden fazla SsangYong marka araç bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz