Dünya akaryakıt devi TOTAL ve TEB işbirliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında, 1 Ağustos – 15 Eylül 2013 tarihleri arasında, TEB TOTAL CARD ile farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapan müşteriler 30 TL indirim kazanıyor.
Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden TOTAL kazandırmaya devam ediyor. TOTAL ve TEB işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında, anlaşmalı TOTAL istasyonlarından TEB TOTAL CARD ile farklı günlerde 4 kez tek seferde 75 TL ve üzerinde akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşteriler, anlaşmalı TOTAL istasyonlarında geçerli 30 TL indirim kazanıyor.
TEB TOTAL Card sahiplerinin kampanyadan yararlanmaları için, “TOTAL” yazıp, 4616’ya SMS atarak kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kazanılan 30 TL değerindeki indirim, 16 – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL istasyonlarında kullanılabilecek olup, 8 Ekim 2013 tarihinde ekstrelere yansıtılacaktır.
TEB TOTAL Card ile 30 TL İndirim Kampanyası’nda ticari kartlar ve bonus kullanılarak yapılan alışverişler ve RCV kart, Yakıtmatik satışları, Yakıt Kart, Kurumsal Kart, Club TOTAL Card ve TOTAL Wash Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyaya kayıt için gönderilecek SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz