Tepe Nautilus AVM’de çekilişe geri sayım başladı!

0
1.612 views

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, misafirleri için özel hediye seçenekleri sunmaya devam ediyor.

 

Tepe Nautilus’ta 150 TL ve katları tutarında alışveriş yapan herkes, 4 adet Vespa motosiklet ve 1 adet Mini Cooper Countryman kazanma şansı elde ediyor.

İstanbul’un gözde alışveriş merkezi Tepe Nautilus, misafirlerini mutlu etmeye devam ediyor. 15 Şubat tarihine kadar sürecek olan yeni yıl kampanyasında, 150 TL ve katları üzerinde alışveriş yapan Tepe Nautilus misafirleri, kaskları ile birlikte Vespa motorsikletlere ve Mini Cooper Countryman’e bir adım daha yaklaşıyor. Üstelik çekilişe birden fazla fiş veya fatura ile de katılım sağlanabiliyor.

Eğlence ile alışverişi tek bir noktada sunan ve sanata olan desteğiyle dikkatleri çeken Tepe Nautilus AVM, 23 Ocak itibariyle başlayan ve minikleri yüzlerce kitapla buluşturan Geleneksel Mini Kitap Şenliği ile bu yarıyıl döneminde çocuklara eğlence eşliğinde kitap okuma bilinci aşılıyor.

Tepe Nautilus, Uluslararası Çocuk Merkezi (ICC) işbirliği, katılımcı yayın evleri ve misafirlerinin katkılarıyla, şenlik süresince “Kitap Kardeşliği” projesini yürütüyor. AVM içine yerleştirilen dev kumbarada biriktirilen kitaplar, doğuda ihtiyacı olan okullara ulaştırılmak üzere Uluslararası Çocuk Merkezine teslim ediliyor. Tepe Nautilus misafirlerinin hayatlarında iz bırakan ve doğudaki çocukların da okumasını isteyecekleri yıpranmamış roman, hikaye ve okul kitaplarını dev kumbarada biriktirmeye davet ediyor.

Şenliğin yanı sıra 23 Ocak-1 Şubat tarihlerinde Eskimo yaşam kültürünü de AVM’ye taşıyan Tepe Nautilus AVM, miniklere kendi iglolarını yapma ve balık tutma fırsatı vererek Eskimo yaşam biçimini öğretiyor. Yarıyıl döneminde minikler yaratıcı atölyeler ve çeşitli oyunlar ile keyifli saatler geçirirken, birbirinden ilginç fotoğraf karelerinde bu güzel etkinlikleri ölümsüz kılıyor.

Marmaray ve metronun kesiştiği Ayrılık Çeşmesi Durağı’ndaki konumuyla iki yakanın buluşma noktası olan, sürpriz hediyeleri, sosyal ve kültürel etkinlikleriyle hayatın dolu dolu yaşandığı Tepe Nautilus AVM’de yarıyıl heyecanını ve hediye fırsatlarını kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz