New Opel Astra: The next generation of the compact bestseller is based on an all-new lightweight architecture.

Opel 2016 Avrupa’da Yılın Otomobili seçilen yeni Opel Astra için 8-30 Nisan tarihleri arasında Opel Showroom’larında gerçekleştirilecek test sürüşü etkinliği düzenliyor.

Etkinlik kapsamında test sürüşüne katılan bir kişi çekilişle yeni Astra kazanma fırsatı yakalayacak.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “yeni Opel Astra’mızı Avrupa’da Yılın Otomobili yapan özellikleri ve sürüş keyfini birinci elden yaşamaları için herkesi showroom’larımıza davet ediyorum. Yılın test sürüşü sonucunda yeni Astra’sına kavuşacak şanslı Opel müşterisini de şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

LED matrix farlar, masaj yapan koltuklar ve akıllı sürüş asistanları gibi lüks sınıf özellikleri ile öne çıkan yeni Astra, simdi de 1.4 litre 150 hp benzinli otomatik seçeneği ile Opel müşterilerine yüksek yakıt ekonomisi ve performansı bir arada vaat ediyor.

Yeni Opel Astra, 2016 Avrupa’da Yılın Otomobili ödülünün yanı sıra 12 Avrupa ülkesinde Yılın Otomobili ve 9 Avrupa ülkesinde Altın Direksiyon ödülüne layık görüldü. Avrupa’da yeni Astra’nın beş kapılı ve Sports Tourer modelleri 150 binin üzerinde siparişe ulaştı. 2016’nın ilk çeyreğine de güçlü bir giriş yapan yeni Astra bir önceki modeline göre %40 daha yüksek satış rakamına ulaştı.

Yeni Opel Astra ülkemizde 84 bin 800 TL’den başlayan dizel otomatik motor ve 66 bin 500 TL’den başlayan benzinli motor seçeneği ile satışta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz