Dünya akaryakıt devi Total ve Maximum Kart işbirliğiyle başlatılan kampanyada, 1 Nisan – 14 Mayıs 2013 tarihleri arasında, farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 75 TL ve üzerinde akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapan müşteriler, Maximum üye işyeri istasyonlarında geçerli 25 TL MaxiPuan kazanacaklar.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Total kazandırmaya devam ediyor. Total ve Maximum Kart işbirliği ile gerçekleşecek kampanya çerçevesinde, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarından, farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 75 TL ve üzerinde akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan müşteriler, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarında geçerli 25 TL MaxiPuan kazanıyor. Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılması için, kampanya dönemi süresince “TOTAL” yazıp, boşluk bırakıp kartının son 6 hanesini, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından, İş Bankası Maximum Kartları için 4402 ‘ye, Ziraat Maximum Kartları için 4747’ ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekiyor. Kampanyaya kayıt için gönderilecek SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecek.
Kazanılan 25 TL değerindeki MaxiPuanlar, kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartlara yüklenecek ve 2 Haziran 2013 tarihine kadar Maximum üyesi TOTAL istasyonlarında yapılan akaryakıt ve otogaz alımında kullanılabilecek. Her müşteri kampanyadan sadece bir kere faydalanabileceği için toplamda en fazla 25 TL MaxiPuan kazanma şansına sahip olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz